Těhotenství po revizi. Jak rychle se vám podařilo?

zuzka2607
30. pro 2022

Ahojte, chtela bych se zeptat, jak rychle se Vam podarilo otehotnet po revizi? Byla jsem na revizi v cervnu kvuli zamlklemu tehotenstvi a zatim se nam nedari. Dekuji za odpoved.

ajja87
30. pro 2022

@zuzka2607 uz je tp sedm let, ale byla jsem v červenci a otehotnela az v unor/brezen

lencaa11
30. pro 2022

@zuzka2607 je to individuální co jedna žena otěhotní ještě v 6 nedeli tak jiné třeba do roka ,dva tři roky chce to čas vypnout vytaminy ...☘️☘️

elfka21
30. pro 2022

@zuzka2607 za 5 měsíců ( 3 měsíce snahy) ale to je tak individuální, že to má každá jinak

zutinka
31. pro 2022

@zuzka2607 je to individuální

aaaa15
31. pro 2022

@zuzka2607 Na konci srpna revize, pak jsme si dali od snažení 4 měsíce pauzu a otehotnela jsem hned na poprvé a úspěšně 🥰
Je to ale podle mě hodně individuální, ja otehotnim vždycky velmi rychle.

jjasmina
31. pro 2022

@zuzka2607 to je dost individualni, po zakroku se může tělo uzdravovat až 6 mes. U mě to bylo asi po 8 mes se podařilo a zase nedopadlo (SP) nicméně pak proběhla 1 ms a konečně prosperující tehu

glk
31. pro 2022

@zuzka2607 za rok 3/4. Je to opravdu individuální. U nás asi hodně hrála psychika. Až jsem to vzdala a řekla si, že to budeme řešit jsem v den kdy jsem měla jít na hormonální profil zjistila, že jsem těhotná a teď máme doma 1,5 roční zázrak.

andelka
31. pro 2022

Je to individuální. Po revizi kvůli zt jsem otěhotněla po třetí ms, ale dřív jsme to ani nezkoušeli.

martt
31. pro 2022

@zuzka2607 Jak už tady ostatní píší, je to hodně individuální . Ja jsem znovu po revizi otěhotněla až po roce . Kdy jsem to začala řešit přes gynekologii. Ten mne chtěl poslat při další menstruaci na krev a vyšetření a dal mi nejake prasky , ze si je mam vzit . A na to už nedošlo, protože jsem otěhotněla. Ty prášky jsem pak měla doma celé těhotenství jako talisman 🙈.

janches
31. pro 2022

@zuzka2607 každý to má jinak. My jsme 4 měsíce čekali na výsledky pitvy, byla jsem po dvojité revizi a povedlo se napoprvé...držím pěsti, ať se taky brzy zadaří 🍀

nazka
31. pro 2022

@zuzka2607 já byla na revizi začátkem dubna a doteď nic.

nick1234
31. pro 2022

@zuzka2607 jsem po dvou revizich kvůli ZT - první v unoru 2021, dodrželi jsme 6nedeli a poté jsem hned otěhotněla, bohužel znovu ZT a revize (červenec 2021) od té doby se marně snažím otěhotnět 😔. Mam za sebou standardní vyšetření plus nějaké z krve, podle dr vše v poradku 🤷‍♀️. Minuly rok jsem ale měla hodně rozhozeny cyklus (v březnu jsem byla i na vyvolání Ms po 50 denním cyklu😒), přes léto se mi celkem srovnal, nyní už pravidelný, ale tehotenstvi zatím nic 😔. Teď chci počkat, zda dorazí ms (kolem 5.ledna) a pokud ano, tak se chci objednat na nějaké podrobnější vyšetření