Test pozitivní, další negativní

nikimu
24. kvě 2021

Holky jdu k Vám pro radu. Menstruaci mám zpožděnou již 10 dní. V sobotu jsem si dělala test galmed comfort a byl okamžitě pozitivní. Další test v neděli a dnes Dr max a snehobilo. He možné aby byl test falešně pozitivní? Snažíme se už více jak rok :( vždy mě před ms bolí prsa, teď absolutně nic, ale jinak žádné příznaky nepocituji.

klokanka31
24. kvě 2021

@nikimu Chce to dělat spíš testy od jedné značky...

palja
24. kvě 2021

@nikimu ano, spíš dělejte testy jedné značky. Já jsem měla taky test pozitivní, pak jsem dělala za dva dny jiný a byl úplně negativní, jiná značka. Koupila jsem testy té předchozí značky - mamatest a šlo vidět, jak krásně sílil a těhotná jsem byla. Držím palce 🍀💞

nikimu
autor
24. kvě 2021

@klokanka31 já měla bohužel doma pouze tyto testy.. Do lékárny se dostanu nejdříve až večer, tudíž budu testovat zase až ráno, bojím se, že galmed už znovu u nás neseženu. Co mě zajímá je, jestli je možné aby byl takto falešně pozitivní :(

nikimu
autor
24. kvě 2021

@palja děkuji moc zkusím mamatest a uvidíme, stejně se už bojim 🙂

palja
24. kvě 2021

@nikimu ano je možné že by mohl být falešně pozitivní, myslím že máte test moc namoceny, buď nad rysku nebo dyl nechany v moči. Ale nezdá se mi, že by při falešné pozitivite byla až tak výrazná čárka 🤷‍♀️

klokanka31
24. kvě 2021

@nikimu Takhle silně myslím že opravdu nebude falešný. A testovat můžeš i večer...já měla vždycky silnější čárky večer ☺ pak dej vědět 😉

nikimu
autor
24. kvě 2021

@palja já to právě nechala přesně 10 sekund a objevila se ihned. Dr max vidím spíš duchy na světle ale ty fakt musím lovit

alilali
24. kvě 2021

No, mě přijde ten první hrozně namočený. Na desetidenní zpoždění by reagoval i Dr. Max. Dej vědět jak si dopadla. 🌷

izzylka
24. kvě 2021

Ten první test mi přijde jako vadný...většinou když se takhle rozleje všude to barvivo, tak to není ok 🤷🏻‍♀️ zkus zítra jiný test 👍🏻

nikimu
autor
25. kvě 2021

Holky tak dnes ráno opět negativní, tentokrát mamatest. Dnes 41 DC a MS mám vždy 30dc max 33 SC..

alilali
25. kvě 2021

@nikimu Tak je to asi jasné.. Příště 🌷

loylii
25. kvě 2021

@nikimu pokud mas 10 dni po termínu MS, kup si digital. Ten je vždy pozitivní nebo negativní, nic mezi tím. U mě vyzkoušeno několikrát.

nikimu
autor
25. kvě 2021

@loylii ano jeden clearblue doma mám, ale bojím se ho použít a vidět další zklamání.. Stále čekám jestli se dostaví MS.. I když už mi to vrtá hlavou.. Asi fakt vadný pozitivní test.. To by se nám snažilkam nemělo dít 🙂 smutný 😔

gracelove
2. črc 2021

@nikimu dobrý den, jak to tehdy dopadlo?