Testy pozitivní, ale nic na ultrazvuku. Co si o tom myslíte?

sannynna
5. led 2022

Ahojky holky, omlouvám se že píšu ale už si nevím rady.
S přítelem se snažíme o mimi už pár měsíců, nakonec po dlouhé době mě začali bolet prsa, břicho a jsem celkem unavená.
Dělala jsem si 3 testy a pokaždé vyšli pozitivně měla jsem radost a raději se objednala na gyndu, jenže doktorka na ultrazvuku nic zatím neviděla, jsem z toho strašně nervózní.
Viz tady je fotka testu.

jjasmina
5. led 2022

@sannynna na ultrazvuk je brzy, nejdřív bývá vidět 6tt cca a později, je brzy

niliho
5. led 2022

Byla jsem toto pondělí u gynekologa a to jsem byla 6+3tt a už šlo vidět, dřív to nemá smysl, protože pan doktor nic neuvidí, takto jsem to měla u prvního těhu, šla jsem moc brzy, nic nešlo ještě vidět, ale tím, že jsem krvácela, tak mě pan doktor chtěl mít pod kontrolou, takze chvíli vydržte 😊

aselluska
5. led 2022

@sannynna takže jdeš k lékaři s tímto vším a co? To ti jako neřekne, že je ještě brzo a nepozval té na další kontrolu? Upřímně by mě to po minulém gynekologovi nepřekvapilo.

sannynna
autor
5. led 2022

@aselluska vzala mi nakonec ještě krev a zítra budou výsledky, jinak nic víc neřekla, jen to že sliznice je vysoko a nic není vidět 🤦🏻‍♀️😥

katanovobran
5. led 2022

@sannynna neboj se to je ještě strašně brzy,mě v 5 týdnu byl vidět teprve gestacni Vacek ty ses ještě úplně začátku neboj se všechno bude v pohodě 👍🏻 Ale to ti gynekolozka měla říct ze je ještě na vše brzy ze Te vezme až později

sannynna
autor
5. led 2022

@katanovobran ona spíše řekla právě že vezmeme krev a podle toho se uvidí, jak mi dělala vyšetření řekla že nejde nic vidět jen že je sliznice vysoko, jsem vážně nervózní co bude, ale podle všeho jsem si řekla že je opravdu asi brzo aby šlo něco vidět.
A k tomu dodala že když krev bude negativní tak půjdu na vyvolání MS 🤦🏻‍♀️ což mě děsí, protože tak unavená, a tlaky v podbřišku jsem nikdy ještě neměla pak se přidali prsa které jsou víc a víc citlivé.
Takže budu čekat na výsledky zítra 😥

lenkalubina
5. led 2022

@sannynna určitě to dobře dopadne 😉☘☘držím pěsti

jako_mala_holka
5. led 2022

To je dost brzy, já se schvalne objednala až skoro tři týdny po prvním pozitivním testu, to jsem byla cca 7-8tt a už bylo rovnou i srdíčko... Hlavně žádný stres 🌷 držím palce

monika3456
5. led 2022

@sannynna dopadne to dobře 🍀

vh1610
5. led 2022

@sannynna jezis hlavne si nenechte dat tu injekci na vyvolani MS! Vsak pozitivni teh testy by vubecnemohly byt, kdyby sw tam nejake embryo nezaclo vyvijet... Unahleny postup, i kdyby vyvoj neprobihal jak ma tak se to urcite touhle injekci neresi.... drzim palce a stujte si za tim, ze se pocka a pripadne jinam na uz

sorboni30
6. led 2022

@sannynna na ultrazvuk je fakt brzo.. nic tam neuvidí pokud nejdes na kliniku kde maji extra ultrazvuk... Vetsinou az od druheho mesice.. ja se testovala po 14 dnech od vynechani ms. Pak jdem volala k dr a ten me objednal za tyden. Na ultrazvuku videl vacek, vzal mi krev. Ta byla pozitivní a rekli mi, "cekat. Nic se neurychli. Bud to bude nebo nebude... "tak jsem pak cekala dalsi tyden, sla na krev, hcg stoupalo.. a pak uz videl i neco malinkeho na ultrazvuku... Momentálně je u tebe důležitější krev hcg nez ultrazvuk 😉

agneska7
6. led 2022

Jestli jsi šla hned po pozitivním testu tak to je moc brzo . Nejdřív půjde něco vidět tak za 2 týdny ,

sannynna
autor
6. led 2022

@sorboni30 tak nakonec si mě vzal doktor do parády, zítra mám přijít k němu, krev vyšla pozitivně. Tak jsem zvědavá 😇

sorboni30
6. led 2022

@sannynna drzim palce 😉 A val kyselinu listovou 👍

sannynna
autor
7. led 2022

@sorboni30 tak dneska fazol šel vidět, doktor super a mám za 14 dní kontrolu 🥰

alilali
8. led 2022

@sannynna gratuluji ❤️