Určení ovulace a případné určení těhotenství z grafu

hanalv
31. kvě 2021

Ahoj holky, chtěla bych poprosit o pomoc🙏 Nejsem si jistá jestli mám ovulaci zaznačenou správně (ovu. test mi ji pravidelně ukazuje 5 dní dříve - vím, že není100%). A pak taky jestli někdo dokázal určit těhotenství z grafu. Vím, že je brzo, na závěry.... Ale znáte to, člověk se chytá každé odchylky a tak si říkám, jak vypadaly třeba vaše grafy když to vyšlo 😊

vaseli16
31. kvě 2021

Ja pokaždé když jsem doufala že To vyšlo tak nevyšlo... A kdyz jsem si byla jistá, že nic tak bud a bylo to tady jsou moje grafy které zakončili MS

vaseli16
31. kvě 2021

A tady můj vítězný graf

hanalv
autor
31. kvě 2021

@vaseli16 Ahoj, děkuju 😊 Gratuluji k vítězství ❣Ty grafy vlastně říkají, že to podle nich málo kdo pozná 🙈 Já jsem si teď skoro jistá, že to nevyšlo... ale tak naděje umírá poslední, jen to čekání..... týden dokáže být nekonečný

kikika87
31. kvě 2021

@hanalv Já si myslím, že byla až 18DC...

lachtanice86
31. kvě 2021

@hanalv jiste ze se da těhotenství urcit z grafu, ale po 6dnech? No tak

hanalv
autor
31. kvě 2021

@lachtanice86 No tak..... já samozřejmě vím, že se nedá určit po 6 dnech, chtěla jsem jen slyšet pár zkušeností abych si to čekání ukrátila. Pokud člověk nemá co říct, možná je lepší mlčet. Myslím, že jsem tady všechny na stejné straně "barikády".....

hanalv
autor
31. kvě 2021

@kikika87 Děkuju 😊

lachtanice86
31. kvě 2021

@hanalv nevím proč bych měla mlčet, kdyz je ten dotaz proste nesmysl

izzylka
31. kvě 2021

@hanalv těhu se z grafu pozná, ale v té době už je pozitivní i test, protože to je až někdy po vynechání 🙂 takhle na začátku to nepoznáš, můžeš mít krásný graf a stejně může teplota klesnout třeba v den ms .... je to o nervy, no 🙈

lilian2111
31. kvě 2021

Jsi 6dpo, z toho se opravdu nedá ještě nic poznat. Já měla vždy grafy ukázkově “nahoře” a nakonec to vždy vyšlo když byl nidacni pokles kolem 4-5dpo, plus pár skoků v teplotách. Vydrž. 🙂

hanalv
autor
31. kvě 2021

@lilian2111 Díky 😊

hanalv
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz