Za jak dlouho jste otěhotněli? Kdy se snažit po potratu?

verunkaded
12. črc 2020

Ahoj holky nedávno sem potratila v 7tt a já sem se ptala za jak dlouho se můžeme znovu snažit o miminko a doktorka mi v nemocnici doporučila abych měla 2 MS cykly aby se tělo dalo do pořádku a pak se snažily no ale pak sem si psala se starší kamarádkou a ta už má větší dítě a dala mi brouka do hlavy že by na MS nečekala že by dodrzela "6ti neděli" a pak se začala snažit. A tak se ptám je tu mezi vámi někdo kdo se snažil brzo po potratu znova nebo jste opravdu dodržel 6ti neděli a 2 cykly? Nebo jak jste to měli vy a kdy se začali snažit? Děkuji za odpověď snad sem to napsala srozumitelně 😊💓

evca_w
12. črc 2020

Ahoj, mela jsem to takhle na zacatku lonskeho roku, samovolne jsem potratila hned takto v zacatku.Na nic jsme necekali a dalsi mesic jsem otehotnela znovu, zamlkle tehotenstvi v 11.tydnu..Uz jsem v te dobe mela syna trileteho, ke kteremu jsme prisli opravdu hned😊Po tech dvou smutnych zalezitostech jsme si dali pauzu asi tri mesice, zvazovali jsme, zda podstoupit nejake vysetreni, ale vzhledem k synovi jsme si rekli, ze proste jsme zdravi a ze to do tretice vyjde.I doktorka rikala, nechat telo odpocinout, nacerpat sily.. vyplatilo se.Pocali jsme prirozene dvojcatka😂 Takze za sebe, chvili bych pockala..aspon ty dva cykly.

spiny
12. črc 2020

Ahoj. Mela jsem to stejne jak pises. Doktor mi delal pravidelne odbery krve a povolil dalsi snazeni az kdyz byly hodnoty na 0. Takze bych si vyzadala taky tyto testy na hladinu hcg! Nemizelo mi to dlouho, asi mesic. Zacali jsme se snazit az kdyz tedy byly hodnoty 0 a vychazelo to opravdu casove na to sestinedeli. Radeji pockej. Nam se vyplatilo a dva mesice na to jsem otehotnela no a ted uz mam jen tyden do terminu 🙂

klokanka31
12. črc 2020

@verunkaded Já loni v červenci samovolně potratila a koncem srpna otěhotněla a mám teď dvouměsíční holčičku 🤗

jjasmina
12. črc 2020

Já jsem potratila loni v dubnu a v červenci mi potrvrdili těhotenství, proběhla u mě 1. ms, mám holčičku

nat
12. črc 2020

@verunkaded já jsem potratila v prosinci a hned v lednu jsem otěhotněla 🙂 Zatím je vše v pořádku a žádný problém 🙂

klea81
12. črc 2020

V nemocnici mě hned po šestinedělí nedoporucili, prý to často opět skončí potratem nebo komplikacemi. Počkali jsme 2 ms a hned se zadarilo. Taky 7 tt.

jjasmina
12. črc 2020

Jinak pokud máte po revizi, počkala bych .

verunkaded
autor
12. črc 2020

Děkuji všem za odpovědi a zítra jdu do nemocnice a tak se rozhodne jestli si tělo poradi samo a nebo mi budou muset dělat revizi já doufám že tělo si poradí.

pro89
13. črc 2020

@verunkaded ahoj , já potratila loni na konci května v 7 tt a co jsem četla tak záleží hodně na tom jestli budeš muset na revizi . Já to měla bez revize a snažili jsme se hned ... bohužel se dosud nezadarilo a teď řeším s gynekologem kde je problém . Pokud nebude potřeba revize tak bych na nic nečekala 😉

cernyandel
13. črc 2020

Ja jsem sice nepotratila,ale musela jsem na potrat ve 4mes...pak jsme cekali na 2-4c.ms a hned se zadarilo.
Ale pri spontalnim potratu je urcite pry lepsi pockat.neco nebylo v poradku a potrebuje se to nejdrive srovnat drzim palecky a hodne stesti🍀

verunkaded
autor
14. črc 2020

Včera sem byla na kontrole a na zákrok nebudu muset nejspíš doktorka mi bude dávat ob den injekce které napomuzou abych se vyčistila snaz. A tak se ptám kdy jste se začali snažit o druhé mimčo 😊

butch
16. črc 2020

@verunkaded My se začali znovu snažit po prvním cyklu. I Dr. mi řekl na kontrole, ze je vše ok, tak proč ne 🙂

verunkaded
autor
17. črc 2020

@butch já sem si taky řekla že po prvním cyklu a že tomu necháme volný průběh tak uvidíme 😊

hina12
17. črc 2020

Hele my jsme si nedávali pozor vůbec stačilo nám projít jedním cyklem

lucbednar
17. črc 2020

Ahoj, já si prošla SP 16.6., byla jsem 10+3 a plod odpovídal 8+2. Naštěstí si s tím tělo poradilo samo, po 14ti dnech na KO bylo vše v pořádku. Teď jsem přesne po 4.tydnech dostala MS. Až skončí, tak se hned začneme snažit. My už jsme se tedy bez ochrany milovali 12 dní po SP, nekrvacela jsem, nic mne nebolelo. 2DC jsem začala brát Gynex 6-6-6, 3x denně mažu podbrisek Cytovitalem a beru Femibion první balení. Předtím jsem měla dvě měsíční balení Mamavitu. Tak jsem zvědavá. Chtěla bych tento měsíc zkusit ovu testy, jestli mám opravdu ovulaci tak, jak mi ukazuje aplikace.

cernyandel
20. črc 2020

Ja nevim.kazdy rika neco jineho.me treba v genetu vynadali,ze po 3mes je to moc brzy,ze to nemuzu,ze je to bebezpecny...muj gynekolog zase rikal,ze se doporucuje prave po 3mesicich..

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz