Za jak dlouho jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

klara015
7. lis 2016

Ahoj,
zajima me za jak dlouho po vysazeni ha jste otehotnely? (chystam se vysadit koncem ledna). A je vhodne dat si po ha pauzu nebo muzem hned zacit?
dekuji

sajul
7. lis 2016

@klara015 tak to jooo, tak preju rychly vyreseni ☺☺

sharusik
7. lis 2016

Vysadila jsem a hned po prvním cyklu, řekla bych že hned na první pokus se zadařilo 🙂 s doktorem jsem se o tom před tím neradila, s mužem sme tomu dali volný průběh a bylo to nejlepší rozhodnutí 🙂 a HA jsem brala pět let v kuse ,tak držím pěsti ať se zadaří 🙂

klara015
autor
7. lis 2016

Dekuji moooc holky

katerinahrda
7. lis 2016

Ja brala 7 let a trvalo nam to 3 mesice 🙂

wejinka01
8. lis 2016

Ahoj, já vysadila anti po 15 letech a těhotná do 2 mesicu. Mě se dostavila ms hned a i se hned upravila. Dr rikal, ze každá to štěstí nema. Tak hodne štěstí 😊

klara015
autor
8. lis 2016

@wejinka01 tak doufam ze taky budu mit takove stesti 🙂

wejinka01
8. lis 2016

@klara015 : ahoj, určitě ano🙂 Já HA vysadila a zajímalo mě, zda se MS dostaví včas. Tak jsem počkala a tělo se i vyčistilo a pak je vysoká šance být těhotná. Určitě do budoucna, kdybych chtěla ještě jedno, tak brát HA a pak to vysadit. 🙂 tak tfuj tfuj a hodně štěstí 🙂

maagda
8. lis 2016

HA 9 let a snažíme se 14 měsíců.

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
xdrak102
8. lis 2016

Tohle je strašně individuální. Nemůžeš to průměrovat😀
U mě průběh - vysazeno po 10 letech, půl roku bez MS, pak se konečně dostavila, cyklus extrémně krátký a strovnal se po roce. To jsem poprvé otěhotněla, ale nedopadlo to - bez srdíčka. Další těhotenství hned na první pokus po povinné tříměsíční pauze po revizi. Teď mi ten pokus pěkně řve v postýlce 😀

jasmine2258
8. lis 2016

HA 12 let a snažíme se už 3 roky a nic...cykly mám pravidelné, žádné potíže. U nás je problém spíš na straně partnera - špatný spermiogram. Řešíme to už přes rok na klinice asistované reprodukce. Zatím bez úspěchu (jsem po prvním neúspěšném IVF). Přeji hodně štěstí, abyste tohle nemuseli řešit taky a povedlo se vám co nejdříve otěhotnět.

baronie
8. lis 2016

Nam to taky trvalo dlouho.Asi dva roky.Je to individualni.U kazde yo funguje jinak.A myslela jsem si ze druhe mimco uz bude sup,sup a nic.Zase uteklo let nez se nam zadarolo.Chtela jsem po tretim roce sveho syna a bude mu v unoru osm a mala se ma narodit 18.1. Hlavni je to nevzdavat.

konik_mischel
8. lis 2016

@klara015 nechtěla jsem tě vyděsit, spíš udat i případ, kdy to prostě není ta klika, že se to povede první měsíc po vysazení. Kdybych věděla, jak mi to zamává s cyklem, do HA bych nikdy nešla. Každopádně dr mi vůbec nepomohli, chodila jsem na vyvolávačky, brala hormony atd... a nic (respektive nic, co bych považovala za úspěch- pravidelná MS) až jsem docela zoufalá zabrouzdala do prodejny zdravé výživy a koupila gynex kapky a ty po jednom balení zabraly a MS jak hodinky sama od sebe 27-31 dní každý měsíc. Takže to sem na MK píšu do hodně fór, kde se otěhotnění a ms řeší, třeba to někomu pomůže jako mě. Mimochodem předtím než jsem otěhotněla jsem ho začala brát znovu - právě proto, že se osvědčil u ms a je na celkovou harmonizaci. (ale abych neděsila, měla jsem velmi náročnou práci a kazilo se i vedení, takže samý stres a otěhotněla jsem hned, jak jsem v práci řekla že končím (ten stejný měsíc, ovu týden poté, co jsem oznámila, že odcházím...takže nejvíc asi udělala psychika...)

hanca333
8. lis 2016

Já brala HA 11 let a otěhotnět se mi podařilo po roce a čtvrt, hodně na tom závisí psychika člověka a jak na to myslíte. Já jsem na to přestala nějak myslet a měli jsme začít stavět noo a najednou bylo po stavení😃

zrzek88
8. lis 2016

Ahojky, brala jsem HA 12 let. Vysadila jsem v lednu a otěhotněla v srpnu. A bohužel se přidávám s názorem nemyslet na to. Myslela jsem si jak to bude hned a pak každý měsíc přicházelo zklamání, ovulační testy atd. a v měsíci kdy jsem si řekla, že na to už kašlu,smířila se s tím, že si asi počkám a plánovala jiné věci, tak se najednou zadařilo 🙂

nevimnetusim
8. lis 2016

Ahoj, já brala HA cca 9let. Loni v listopadu jsem vysadila a čekala jsem na pročištění těla. Začali jsme se snažit před půl rokem. Myslela jsem si, že otěhotním hned a ono stále nic. Měřila jsem si bazální teplotu, používala ovu testy a stejně k ničemu. Tento měsíc už jsem s tím přestala, abych na to nemyslela každý den, tak uvidíme, za jak dlouho se zadaří.

wejinka01
8. lis 2016

@nevimnetusim: ahoj, ovu testy mě vycházely stále negativní. A na měření bazální teploty nemám náladu :D Tak ať se zadaří brzy 🙂

klara015
autor
8. lis 2016

@wejinka01 dekujii

klara015
autor
8. lis 2016

Dekuji, jste hodne. Samozrejme ze vim ze to nelze nejak zprumerovat, ze kazda to ma jinak.Ale chtela jsem vedet co me treba ceka a ze je i ta moznost otehotnet hned po ha.
Ha asi vysadim co nejdriv,ale jeste si ted chci vyresit u dr. krevni testy, zda jsem ok. Nerada bych neco zanedbala.

wejinka01
8. lis 2016

@klara015: mě dr. dělal testy při každé preventivní prohlídce. Což zase můžu říct, že předchozí dr mi nedělala nic :-/ Co doktor to názor a jednání, přitom zdraví je to nej.

klara015
autor
8. lis 2016

@wejinka01 no ma dr. mi je taky dela pri kazde preventivce,ale ted chci proste neco vic. Zmenila jsem si i gynekologa i obvodaka . A zitra jdu k obvodakovi resit ze mi krvaci dasne,a delaj se mi modriny. Dale mam take tres rukou a neustale vag.mykozy. Ted to proste hodne resim pred mimcem. Pokud je neco spatne uz to chci lecit nez pak pri miminku. Ona taky ma vaha to komplikuje 165cm vaha 44kg.

wejinka01
8. lis 2016

@klara015: no to je celkem málo, ta váha. No na mykózy jsem taky dost trpěla, ale po vysazení HA už dobrý 🙂 Jo to si určitě na kontrolu zajdi. Já taky měnila obvodní, tak doufám, že budu spokojená 🙂

lucisek352
8. lis 2016

Ahoj, antikoncepci jsem brala 4 roky a otěhotněla hned druhy mesic po vysazeni 🙂 ;)

emilly17
9. lis 2016

To jste mě uklidnily holky 🙂

domkour
9. lis 2016

Vysadila jsem v dubnu - a cyklus žádný ☹ jen po injekcích a prášcích ... HA jsem brala 5 let... ale teď už jsem ve 12-tém týdnu 😀. Ale vědět, že pak budou takové problémy, vysadila bych HA daleko dřív... půl roku jsem byla ve stresu, že je něco špatně. Každá to má jinak, někdo se dá do kupy hned a někomu to trvá dýl. Doporučuji co nejdřív vysadit, ať pak nejsi zklamaná jako já. Teď už jsem šťastná ale byli to nervy....

klara015
autor
9. lis 2016

@domkour Jee tak to gratuluji 🙂 .Chci vysadit bud zacatek ledna nebo konec ledna, to jeste promyslim 🙂 . HA beru 11let, a asi 8 let bez ms 🙂 .Tak jsem zvedava co me ceka brrrr.

wejinka01
9. lis 2016

@klara015: ahoj, ty to bereš tak vkuse? Já měla většinou pauzy po 3 měsících a pak jsem to nechávala co měsíc 🙂 Tak možná je lepší už to vysadit teď 🙂 Neodkládat 🙂 Bud se zadaří hned a nebo později 🙂

klara015
autor
9. lis 2016

@wejinka01 JJ já to bastim porad 🙂 , prave jsem zvedava co se stane az vysadim to bude asi horor.

lassii
9. lis 2016

Ahoj, já jsem skončila s antikoncepcí v dubnu a teď se snažíme 3.měsíc a zatím nic...jsem z toho trochu špatná, ale furt doufám, že to příjde samo. MS mám pravidelnou, tento měsíc chci měřit ovu, tak uvivíme...

klara015
autor
9. lis 2016

@lassii tak drzim pesticky at se povede co nejdriv 😃