Zpoždění 10 dní, ale negativní test. Co myslíte?

denimom
29. říj 2019

Ahoj, s pritelem se snazime 6 mesicu o miminko, ted mam 10 dni spozdeni, ale testy jsou negativni. Je mozne, ze je brzo? Delala jsem si i digitalni test a nic..😔
Po vysazeni prasku se mi menstruace srovnala skoro hned a ted 10 dni spozdeni, co by to mohlo byt? I kdyz pocit mam ze by se ms mela dostavit, ale porad nic.
Dekuju za nazory🙂

irena1111
29. říj 2019

Může to být nějaká hormonální nerovnováha, nachlazení atd.

kelymanka
29. říj 2019

Raději si zajdi k mudr, může to být i cysta ☹

denissima
29. říj 2019

Minulý měsíc jsem měla ještě větší zpoždění. Mohla se ti posunout ovulace...

denimom
autor
29. říj 2019

@kelymanka z toho mam strach, mela jsem ji pred 3 lety

klea81
29. říj 2019

Stres 😉

leniczka23
30. říj 2019

@denimom vy se snazite o miminko a ty si nebxla 3roky na gynde? Mela bys tam zajit..az budes tehotna budes tam stejne porad..

fire85
30. říj 2019

@leniczka23 autorka ale píše ze měla před 3 lety cystu, ne ze byla před 3 lety nás gynde.

leniczka23
30. říj 2019

@fire85 ahaa..tvl..mela bych si jit dat uz to kafe..dite vstavalo v 6😁😁

@denimom Tak to se omlouvam, naucim se priste cist😊

denimom
autor
30. říj 2019

@leniczka23 😂😂 chodim pravidelne letos uz 3x teda🙂

leniczka23
30. říj 2019

@denimom to si moc sikovna😊 moc drzim palce at se brzy zadari😊 a jeste jednou se omlouvam🌷

elenes
1. lis 2019

Holky a stalo se vám některé, že jste měly menstruaci 2 dny a byly těhotné..? Vzdy to mám cca 5 dní dost silné a bolestive. Teď jsem měla tahy, pichani pouze před ms a pak o ms jsem ani nevěděla. Nebrala jsem žádné léky, ani jsem nebyla nemocná, měla jsem ji silnou, ale o něco méně, než jindy, začala mi 30. a včera už jen hnědá jako konec ms, dnes cisto. Jsme v takové zapadlé dedine, nikam se odtud nedostanu, až v pondělí si koupím test.

evbu
6. lis 2019

Já spoždění měsic , asi 3 testy negativní, krevní taky nic. Tak trochu zklamání. Myslím si že máme nějakou hormonální nerovnováhu ☹

denimom
autor
11. lis 2019

@elenes ja jsem mela ms treba jen 2 dny nebo i 1 den a tehotna jsem nebyla😒

denimom
autor
11. lis 2019

@evbu ja spozdeni 22 dni, dělala jsem si asi 3 testy ze zacatku, ted uz se nechci zklamat. Jsem objednana na gyndu tak jsem zvedava😔