Zpoždění a duch na testu. Je šance?

nikittaa
23. led 2023

Ahoj, snažíme se s přítelem o miminko. Ovulaci jsem měla 4.1., první test pepino jsem si dělala 15.1. a byl negativní, další dva po pár dnech také. 19.1. jsem to měla dostat, ale stále nic..21.1. jsem si udělala mama secret test, kde se objevil duch, následující den, tj. 22.1. test negativní - čekala jsem, že čárka bude silnější, ale dnes, 22.1. opět duch….poraďte prosím..už týden mě pobolívá břicho, řekla bych, že mám zvětšená prsa a bolí mě bradavky. Je tady nějaká šance, že čekáme miminko? Po jaké době je to znát z krve? Děkuju moc.

fany122e
23. led 2023

@nikittaa uz je to docela dlouho, asi bych na to nesazela, zpozdeni muze mit milion duvodu… z krve je to znatelne driv, pro samoplatce stoji zjisteni hcg okolo 200 - 400 Kc, zalezi kde… z toho budes mit jasno… drzim palce 🍀

nikittaa
autor
23. led 2023

@fany122e dobře, asi zkusím zajít na krev…děkuju moc

fany122e
23. led 2023

@nikittaa neni zac 🙂

lencaa11
23. led 2023

@nikittaa zašla bych na krev ...

teenyel
23. led 2023

Taky bych zasla na krev. Tady to stoji asi 260,-, takze je to nejen presnejsi, ale i levnejsi nez krevni test z lekarny. Vysledky nekdy jeste ten den vecer, nekdy druhy den. Jak kdy. A ze ovulace probehla ten den je nejak potvrzene? Teplotou, nebo necim takovym? Jestli nemohla prijit pozdeji?

nikittaa
autor
24. led 2023

Přijde mi divné, že už mám takovou dobu zpoždění..vždy jsem měla ms přesně + - na den.. pořád mě pobolívá břicho, jak kdybych to měla dostat a takovou dobu nic..

ada22
24. led 2023

Možná bych cinkla na gynekologii, aby to nebylo mimoděložní. Ale psychika při snažení je pěkná mrcha a dokáže i oddálit menstruaci.

lencaa11
24. led 2023

@nikittaa může to bejt i cysta taky dělá zpoždění,stres atd ...asi bych si zašla na tu krev a pak k lékaři ....

nikittaa
autor
24. led 2023

Myslíte, že na to má vliv i potrat? Asi 4 roky zpátky jsem na něm byla.. to jsem zjistila po týdnu vynechání ms, že jsem těhotná..byly tam krásné //

nikittaa
autor
24. led 2023

Udělala jsem si dnes mamatest a / je silnější, mám ještě chvíli počkat nebo zítra zavolat Dr.?

lencaa11
24. led 2023

@nikittaa ještě bych počkala až bude // na testu když do týdne nic na TT nebude tak zavolat ...máte foto ?

nikittaa
autor
24. led 2023

@lencaa11 tohle jsou poslední 3 testy..ze soboty, pondělí a silnější mamatest z dneška..

lencaa11
24. led 2023

@nikittaa to je už pěkná čárka to už bych Dr zavolala oni stejně zvou podle Ms +- poslední

nikittaa
autor
24. led 2023

@lencaa11 děkuju moc, hned je nálada lepší, když je alespoň malá naděje ☺️

lencaa11
24. led 2023

@nikittaa můžete si dát do karkulacky na netu je TT podle poslední Ms a třeba budete vědět v TT jste + - ....

kackabis
24. led 2023

@nikittaa tohle mi teda jako duch nepřijde :D tohle co máte na tom mamatestu jsem měla asi 15.den po ovulaci, a dál už jsem netestovala, brala jsem jako jistou věc že jsem těhotná 🙂 stačí aby se ovulace trochu opozdila, klidně si mohly spermie na vajíčko počkat. Držím palce ať je vše v pořádku 🍀

ada22
24. led 2023

I na prvních testech je již pěkná čárka a žádná duchařina 🙂 gratuluji 🙂

nikittaa
autor
25. led 2023

@lencaa11 podle kalkulačky bych měla být 6. týden

nikittaa
autor
25. led 2023

@kackabis děkujeme moc ☺️ byla jsem z toho docela špatná, že během 4 dnů čárka nezesílila, až včera na tom mamatestu

nikittaa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz