4 dny po sobě jsem jsi zapomněla vzít antikoncepci. Můžu být těhotná?

tynkakeby
21. srp 2023

Ahoj holky mám takový problém zapomněla jsem brát prášky myslím antikoncepci 4 dny po sobě a mezi těma 4 dny jsem měla nechráněný styk s přítelem nevím zda mužů byt těhotná, protože od včera jsem začala krvácet ale nepřijde mi to jako MS je to hodně slabé krvácení skoro nic! Tak nevím zda mužů byt těhotná

lv
21. srp 2023

Krvacis z vysazeni/vynechani. Jestli jsi otěhotněla to neukazuje, jen jsi ji jedla na nic, do dalai menstruace nejsi nijak chranena.

lencaa11
21. srp 2023

@tynkakeby samohrejme že můžete bejt těhotná když jste nebrala 4 prášky to poznáte cca 14 dní od sexu

tynkakeby
autor
21. srp 2023

@lencaa11 začala jsem včera krvácet ale slabě dneska je to silné ale nepřijde mi to jak ms

lencaa11
21. srp 2023

@tynkakeby to si myslím že může bejt že jste neměla 4 prášky určitě bych od posledního sexu cca 14 dní test

tynkakeby
autor
21. srp 2023

@lencaa11 ale přijde mi divné to krvácení ,bolí mě podbřišek

cilkat
21. srp 2023

@tynkakeby Existuje třeba něco, čemu se říká ovulační krvácení - prostě při ovulaci a zároveň rozhozených hormonech, člověk trochu krvácí - spíš špiní. Je to docela častý jev a ano, je to divné. Ano, může to být způsobené tím, že jsi vysadila antikoncepci.

tynkakeby
autor
21. srp 2023

@cilkat jenže já jsem měla mezi tím nechráněný styk když jsem nebrala ty prášky

lauriak
21. srp 2023

@tynkakeby tehotna byt mozes ale zistis to az v riadnom termine ms.

tynkakeby
autor
21. srp 2023

@lauriak i když krvacim

lencaa11
21. srp 2023

@tynkakeby může to bejt cokoliv taky asi záleží kdy byl ten sex jaká je to doba ? A ano můžete bejt těhotná i když krvacite můžou to bejt rozházené hormony

tynkakeby
autor
21. srp 2023

@lencaa11 sex jsem měl v sobotu večer

wladimira
21. srp 2023

@tynkakeby na těhotenství to je ještě hoooodne brzy 🙏🏻 podle mě proste přišla ms dřív když jsi přestala brát prášky 🤷🏻‍♀️ cca za 14dnu od nechráneného sexu si udelaj test od teď už se musíš chránit do prostí ms

veronicka89
21. srp 2023

@tynkakeby to neni MS ! Pri hormonalni antikoncepci neni ms ! Je to jen pokles hormonu ( pri 7 denni pauze) a kdyz si nebrala prasky tak nastal taky pokles hormonu ...
Neznaci to vubec nic o tehotenstvi...

julie290
21. srp 2023

@tynkakeby je to tím, že jsi vynechala pilulky neboli to máš jako kdyby menstruaci. Menstruaci však při antikoncepci nemáš. Jen ti klesly hormony. Pokud bys byla těhotná při antikoncepci tak většinou hormony neklesnou a krvácení nepřijde. Ty však momentálně těhotná nejsi, protože od styku prošla velmi krátká doba. Do další menstruace se chraň i jinak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru