Aký má byť krčok maternice, ak som tehotná?

riahlaubert
4. dub 2017

Ahoj, prosím, viete niektorá poradiť? Už som googlila, no potrebujem skúsenosti iných. Prosím kočky, ktoré ste si kontrolovali čipok a boli ste nakoniec tehotné, aký bol? Ja mám 3 dni pred ms a čipok je tak niekde v strede a nie je úplne otvorený, je trolilinku málinko pootvorený a polotvrdý. Taktiež mám polohustý krémový hlien... beriem tri týždne Femibion na podporu, okrem toho nejaké ultra príznaky nemám, len častejšie spím a možno trochu viac navštevujem WC... mám akoby ťažké črevá a plynatosť a pár dní mi ide hlavu od bolesti roztrhnúť. Posledný test na 9dpo bol ale negatívny. Okrem sem tam pichnutia vo vaječníkoch a podbrušku necítim žiadnu bolesť. Prepáčte mi za sloh, o mimi sa snažíme siedmy mesiac. A ešte jedn vec, snád s týmito intímnosťami nemá nikto problém. Ďakujem za každú normálnu odpoved. Snažilka Ria.

riahlaubert
autor
4. dub 2017

Fakt nikto? :(

stratilikova
4. dub 2017

@riahlaubert máloktorá žena si "tam dole" opakovane sprta, to prislúcha len doktorom, tak sa nečuduj, že sa tu neobjaví priehrštie rôznych skúseností...Za seba radím trpezlivosť a test až po termíne MS.... Tiež mám za sebou 2r snaženia a jeden MA, takže chápem tvoje pocity,ale už nič neurobís, nijako to neovplyvnis...

babuna
4. dub 2017

@riahlaubert ahoj snad mě tu neukamenují za ,,nevhodné téma,, já jsem si čípek kontrolovala - před těhotenstvím byl hodně vystrčený a tvrdý v době ovulace - otevřený - v momentě kdy jsem otěhotněla se schoval a skoro jsem na něj nedosáhla ... hodně štěstí 🙂 těhotenství i moment kdy k tomu došlo jsem chytla jak se říká ,,hned ze začátku,, 🙂 proto si to pamatuji 🙂

riahlaubert
autor
4. dub 2017

@stratilikova no ja som začala vyšetrovať krčok maternice práve na základe toho, že som to našla tu nafore, že to ženy podla toho zistia, tak som čakala, že niektorá poradí, ale dobre 🙂 vyzaduje to samozrejme velmi velku hygienu a hlavne dodrziavanie zákl. návykov. Toto "vyšetrenie" som našla dokonca aj na stánkach od doktorov, kde hovoria, ako vysetrit krcok doma 🙂 ale jasne, beriem 🙂 a dakujem za odpoved 🙂 skusim pockat do terminu ms a po par dnoch mozneho meskania testnut

riahlaubert
autor
4. dub 2017

@babuna veľmi dakujem :3 tak uvidime, zatial nic nevzdavam, snad to coskoro pride 🙂 my sme prave skvelo ovu testikmi vychytali ovulku presne na chlp, tak som myslela, ze tento mesiac uz by to mohlo byt..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru