Bojím se, že jsem těhotná. Co udělat?

deniskatr
12. bře 2022

Ahoj, potřebuji nutnou pomoct... je mi 13 a včera jsem měla něco s jedním klukem bez ochrany a bojím se, že budu těhotná... jsem na to dost mladá a takový věci bych vůbec neměla dělat, ale potřebovala bych jakou nutnou pomoct jak nebýt těhotná, doufám že není moct pozdě..

nazka
12. bře 2022

@deniskatr doufám, že jsi troll a není to pravda.

l01991
12. bře 2022

Je ti 13.... rozum bys už mit měla ale nemaš.... taky doufam že to je troll.. a pokud ne a budeš mit štěsti že neotěhotniš tak začni použivat mozek,počkej aspoň do 15 a pak si nech u dr napsat antikoncepci....

jjasmina
12. bře 2022

@deniskatr doufám, že troll jinak bejt tva máma, tak bych tě vyliskala🤣

nazka
12. bře 2022

@jjasmina to bylo první, co mě napadlo 🙈

l01991
12. bře 2022

@jjasmina asi tak no.... kdyby mi kluk přišel za 10 let (v 16) že maji s přitelkyni "prušvih" ještě bych to jakž takž překousla ale ve 13 bych ho i tu holku přerazila😆😆😅

jjasmina
12. bře 2022

@l01991 já bych ju prerazila asi i v 16ti😄

mourovatakocka
12. bře 2022

@deniskatr Dobře si zapamatuj, jak máš teď nahnáno a připomeň si to, až budeš mít příště rande. Nutná pomoc jsou leda prášky po, ale já je nikdy nepotřebovala, tak nevím - chodíš ke gynekologovi, můžeš se obrátit na mamku? Mimochodem všechny tu píšeme, že bychom dceru přerazily, ale pokud by došlo na lámání chleba, věř, že každá máma sice nadává, ale pomůže.

l01991
12. bře 2022

@jjasmina tak jasne taky bych neskakala radosti do stropu😆😆😆 ale furt "lepši" jak kdyby mi mělo přijit 13 děcko,když to řeknu možna blbě ale ja si v tu dobu ještě hrala... ok doba se posunula ale co je moc....

barumrallyebum
12. bře 2022

Posli nejakou starsi kamaradku do lekarny jestli tam na to nemaji nejaky prasek. ( gynekolog mi rikal, ze to je volne prodejne, ale musis hned druhy den). Pripadne tehotensky test a k dr co nejdriv at stihnes miniinterupci.

lv
12. bře 2022

Něco měla - co? Přímo pohlavní styk, až do vyvrcholení muže? A ví, že jsi pod zákonem, dítě?

klokanka31
12. bře 2022

To bude troll...🙄

konidana
12. bře 2022

Trol to byt fakt nemusi, pred 2 lety u nas v sousednim vchode porodila holcina ve 14 letech🙄.
@deniskatr sver se mame a vyreste to spolu. Lepsi drive nez pozdeji. Mas problem, ktery se ted da vyresit celkem jednoduse, kazdym dnem to bude jen horsi...

te_reza
12. bře 2022

Troll to být nutně nemusí, už za mých mladých let jsem třináctky, co sexuálně žili (aktivně) znala. Zásadní otázka je co to něco bylo.

elesse
15. bře 2022

Escapelle i Postinor byval volne prodejny v lekarne, pokud te to trapi az tak. Do 96 hodin po styku, pokud si dobre pamatuju. Pokud klukovi uz bylo 15, muze mit s podobnych aktivit s tebou na krku trestni stihani.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru