Bt, opožděná ms. Máte stejnou zkušenost a byly jste těhotné?

dagmar13
13. dub 2020

Ahojte, chcela som sa spýtať na skúsenosť,5 dní mešká menzes pred 2 dňami negatívny tt a teplota stupne,alebo klesne...mali ste takúto skúsenosť a boli ste tehotné?bolesť brucha ako keby mám stále dostať a nič,nafúknuté brucho...

vendelinka08
13. dub 2020

@dagmar13 dle grafu nic nevyctu, od kdy měříš? Kolikátý den cyklu teď jsi? Řekla bych, že dle grafu ještě určitě nemeškáš. Ale, jak říkám, graf není čitelný, chybí mi údaje.

dagmar13
autor
14. dub 2020

@vendelinka08 meriam každý mesiac ,predtym boli teploty okolo 37 po ms, ale v deň ms klesla na 36.7 ...cyklus je 28-29 dnovi a momentálne som 36 DC

vendelinka08
14. dub 2020

@dagmar13 aha...a je možné načíst celý graf?

dagmar13
autor
14. dub 2020

@vendelinka08 ja meriam len pred ms a potom po ms...pred mavam 36.5 a potom sa zvýši a keď mám dostať ide dole a dnes je zasa 36.9 .prechladnutia a mi nič ňom není,tak neviem čo si mám myslieť

vendelinka08
14. dub 2020

@dagmar13 myslíš před a po ovulaci. Ms je menstruace, a teď ní ti teplota klesne. Dobře, tak to vypadá, že ovulace byla později a tím pádem na ms je ještě čas. Je možné že si to to celé posunulo, ale dle grafu bys mohla být cca 6dpo, takže na těhotenský test je velmi brzy a na ms ještě také. Tak měř dál a uvidíš. Vydrž ještě 4dny, pak zkus test. Nebo počkej dokud nedorazí ms.

dagmar13
autor
14. dub 2020

@vendelinka08 šak počkám a prinajhoršom zavolám dr. Ďakujem

lenka1809
22. dub 2020

Ahoj chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s těhotenským testem sluníčko a s intimed?
Dnes jsem testovala a vyšli mi oba negativní. Poslední MS jsem měla 19.3.2020 a k styku došlo 25.3.2020
2 dny po skončení MS.
MS mám pravidelnou a teď mi mešká cca 3-4 dny.
Bolí mě prsa a nikdy mě prsa před MS neboleli a ještě než se měla MS dostavit mám do teď velké bolesti zad a v podbřišku. V den kdy měla MS přijít jsem měla menstruační bolesti cca 2 dny a pořád nepřišla. Naopak mám jenom silný výtok

vendelinka08
23. dub 2020

@lenka1809 pokud ten styk byl jen jeden 25.3. a testy jsou negativní tak těhotná nejsi. Vždy mi intimmed ukázal spolehlivě. Myslím, že má se jen zpozdila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru