Čárka na testu - ano nebo ne?

wendeta23
27. únor 2019

Ahoj .. snažíme se s manželem o druhé...
Dnes 4 dny po vynechání ms na testu toto ...mám se radovat nebo ne ... Neměla by ta první čárka být tmavá stejně jako druhá? Jak spolehlivé jsou testy z teta drogerie...díky
Dost dobře nechápu taky tu červenou čárku vedle té kontrolní čárky..jinak papírek ukazuje ducha ...

alassel
27. únor 2019

Podle me spatny test. Kup jiny a vyzkousej jiny.. tehotna byt muzes, ale z tohodle to nebude 100%

wendeta23
autor
27. únor 2019

@alassel 😒 tohle jsem nechtěla slyšet,ale díky moc za upřímnost..to potřebuju abych si nedělala plané naděje... Už na to čekám dva roky 😑

biton
27. únor 2019

@wendeta23 také mě při pohledu na ten test jestli není špatný...udělala bych si jiný test

nita1984
27. únor 2019

POdle mě špatný není, věřím, že zítra na jiném bude čárka taky. Držím palce

wendeta23
autor
27. únor 2019

@nita1984 díky za podporu... Zítra dám vědět jak jsem dopadla

dzogobela
27. únor 2019

Asi je to vadny test, ta "treti" carka by tam urcite byt nemela 🙂 ale i tak si myslim, ze vadny test by ti tu testovaci carku neudelal, takze podle me je sance na pozitivni test velika. Drzim palce 🙂

vaseli16
28. únor 2019

Ja si myslim ze vada je jen v kontrolni casti ta testovaci carka.je pekna rovna.drzim paleckY a dej vedet 😊

wendeta23
autor
28. únor 2019

Dobré ráno holky ... Koukám ráno na test a je úplně v pořádku,tak já nevím 😂

ivca_ch
28. únor 2019

to je nový test, nebo ten starý? mně se ta první testovací čárka zná nějaká úzká...měla by být stejně široká jako kontrolní...

wendeta23
autor
28. únor 2019

@ivca_ch to je ten starý...zatím jsem se ještě nedostala pro nový,jen mě zarazilo že ten "kaz" zmizel

ivca_ch
28. únor 2019

@wendeta23 to bych nevydržela 😀

becicka
28. únor 2019

@ivca_ch spíš ta druhá je mega tlustá 🙂)

wendeta23
autor
28. únor 2019

@ivca_ch taky na to pořád myslím 🤣🤣🤣 až posedle...

cilkat
28. únor 2019

Síla testovací čárky "není důležitá"... testovačka je málokdy stejně silná, jako kontrolka... Tohle chvíní testu ale je divné... Teda pokud je ta první fotka v doporučovaném časovém intervalu... já vím, že se mi po testu (po mama proužcích teda) ta barva vždycky nejdřív jakoby "rozmázla" a teprve po tý minutě se buď ustálila jedna nebo dvě čárky... (některý testy maj doporučeno až 5 minut ustalování).
Soukromně si myslím, ž test pozitivní je, ale nerada bych to zakřikla...

wendeta23
autor
28. únor 2019

Holky nastala chvíle kdy přemýšlím jaký test pořídit... Papírky,nebo digitál (clear Blue) nebo tyčinku na proud nebo nasávací 🤣 a značka? Dr.Max nebo mamatest? Nebo jinou? Jsem z CB takže jsou tady snad všechny možné lékárny a obchody... díky

monika76301
28. únor 2019

@wendeta23 za mě mamataest růžový a kdyby vyšly dvě tak urco clear Blue... A skvělý je livsane z benu

nita1984
28. únor 2019

Za mě clear bleu

vaseli16
28. únor 2019

@wendeta23 je to uplne jedno,pokud jsiem tehotna ukazou vsechny.digi bych koupila az na potvrzeni

nita1984
28. únor 2019

Tady je vidět rozdíl na mamatestu a clearblue

monika76301
28. únor 2019

@wendeta23 tohle je ten livsane jeden den zpoždění ms

monika76301
28. únor 2019

@wendeta23 a jako nechápu že jsi ještě doma ja uz bych curala na všechno 😁😁😁

wendeta23
autor
28. únor 2019

@monika76301 No,já se snažím to nehrotit.Protoze jsem už stokrát zažila zklamání.. Dokonce i jedno mimo, naštěsti to odešlo samo....

miryp
28. únor 2019

Test mi přijde ok, takové čmouhy jsem občas na testu taky měla, říkala jsem si, že jsem ho možná nechala moc dlouho ponořený, nebo tak něco, každopádně testovací část vždy ukazovala, co měla. Takže já držím palce, aby čárka sílila a aby vše dobře dopadlo ;)

sudylichozrout
28. únor 2019

@wendeta23 z toho teda delas kovbojku 😀

martaskaaa
28. únor 2019

Za me tedy dr.max. drzim pěsti 🍀🍀

mrmag
28. únor 2019

nejlepší zkušenosti mám s mamatestem 👍🙂 držím palce🙏🍀

monika76301
28. únor 2019

@wendeta23 no ale když máš čárku tak nejsi zvědavá? Já jsem taky po. Mimodeloznim a vzali mi i vejcovod a do 3 měsíců tehu a nyní jsem 30+4

klarinka10
28. únor 2019

@monika76301 Dobrý den, můžu se zeptat po jaké době od mimoděložního se vám ustálil cyklus? jsem 4 měsíce po laparoskopii a odejmutí levého vejcovodu po mimoděložním těhu a cyklus mám pořád rozhozený, děkuji.

wendeta23
autor
28. únor 2019

@sudylichozrout 😂😂 kam se hrabe ordinace v růžové zahradě,co 😂😂

sudylichozrout
28. únor 2019

@wendeta23 to teda 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru