Co byste řekli na tohle?

sebestovalenca
29. srp 2014

Zdravím,dnes jsem 9DPO a na ovulačních testech dvě čárky,včera těhu test negativní.Už přes týden bolest v podbřišku...
Zajímá mě Váš názor...

mili00
29. srp 2014

?

sebestovalenca
autor
29. srp 2014

@mili00 omylem jsem to odeslala dříve ☹

sebestovalenca
autor
29. srp 2014
damae
29. srp 2014

@sebestovalenca Já bych si zatančila tanec vítězství a objednala několik knih o těhotenství.

tortojs
29. srp 2014

ještě raději počkej minimálně týden zpožděné ms.ovulační testy sice mohou ukazovat těhu, ale čím dál víc se objevují biochemická těhu. Přeju hodně štěstí aby test brzy vyšel pozitivní a ještě lépe ultrazvuk.

Damae: já tančila a obejdnala knihy a v 6tt konec ☹

sebestovalenca
autor
29. srp 2014

Myslíš? 🙂 No v úterý jsem byla u dr.,vyšetřil mě,řekl,že sliznice je středně zvětšená,nějakých 11mm,cysty,že nejsou,že po téhle stránce jsem v pořádku...1DPO,4DPO a 6DPO jsem lehce špinila...Nabral mi krev 7DPO a byla negativní,takže jsem z toho fakt jelen...Ale to břicho a záda je mazec :-/

sebestovalenca
autor
29. srp 2014

Já na to samozřejmě nějak nevsázím,jen mě to celkem překvapilo a nevím co to znamená,i když jsem právě četla o možném těhu při pozitivních ovu testech...

nonnni
29. srp 2014

@sebestovalenca ovulacni test by mel (pri tehotenstvi) silit zavratnou rychlosti (osobni zkusenost), takze bych to zopakovala zitra + 10DPO uz by tehotensky mohl take neco slabeho vyhodnotit, takze bych udelala oba🙂

Momentalne je to ve fazi, ze muze byt a nemusi...kazdopadne drzim palce.

damae
29. srp 2014

@tortojs To je mi líto.
Vím, že tu ta pravděpodobnost bohužel je, i o biotěhotenství jsem už slyšela. Ale raději bych k tomu přistupovala optimisticky. Plus nás odlišují naše zkušenosti - já např. za 4 roky neviděla na testu nikdy nic.
@sebestovalenca držím palce ať sílí, srdce bije, a v květnu ať z toho je krásné zdravé miminko

tortojs
29. srp 2014

@damae Pro mě to byli první dvě čárky od roku 2008, kdy jsme si řekli, že bychom mohli mít miminko...povedlo se až po čtvrtém pokusu o umělé. Každopádně oběma přeji aby to vyšlo 🙂

damae
29. srp 2014

@tortojs To držíme palce i my tobě. A přijmi můj obdiv!

sebestovalenca
autor
29. srp 2014

Holky děkuji,jste zlaté a jak píše damae,Tobě tortojs držím vše co můžu,aby to bylo vše tak jak má a brzy ses radovala ze // čárek 😉

sebestovalenca
autor
29. srp 2014

Jinak co se týká biochemického těhotenství...Před 3lety jsem po limitu našla na těh. testu slabou čárku,tak říkám nic,nevěnovala jsem tomu nějak pozornost...Jeli jsme si pro pejska a tak nějak zvláštně mě bolel podbříšek a přijeli jsme domů a já zjistila,že špiním,šla jsem si lehnout a potom dobrý...Byla jsem vyplácaná ze štěněte,hrála jsem si s ní,potom jsem šla na záchod a a zase špinění...To už mi bylo divné,tak manžel,že tedy tohle ne,že jedeme na pohotovost...Tam mi udělali utz a bylo mi řečeno,že je tam gestační váček a těh. odpovídá 5+něco,už si to přesně nepamatuji...Ale že neví,jestli je to mimoděložní nebo mrtvé...Napsali mi nějaké čípky na zavádění,že jsou na udržení a poslali mě domů,že si mám v pondělí zajít ke své gyn.Vzali mi krev,že si mám zavolat za 2hod. na výsledky,které tedy byli negativní,nějakých 0,5.Tak jsem šla ke své gyn.,ta mě vyšetřila a řekla,že je to menstruace...Zůstala jsem na ní koukat jak tele na vrata,ještě se do mě navážela,že jsem si ve 20ti pořídila dítě...Odešla jsem od ní a můj nynější dr. my podle toho papíru řekl,že to pravděpodobně odešlo s následující menstruací...

tortojs
29. srp 2014

@damae Obdiv?

mili00
29. srp 2014

@sebestovalenca přesně tohle se mi stalo , já sice šla večer na pohotovost, ale Pan doktor 😒 na mě čuměl, že si z něho dělám snad legraci, že nepoznám v 18 letech menstruaci, no samo že má doktorka, mi řekla o tom samém, navíc , JÁ to viděla , když to ze mě vypadlo....

damae
29. srp 2014

@tortojs No, podle mě každá žena, která ve snaze mít dítě absolvuje minimálně 4 IVF a bůhví kolik vyšetření okolo, si zaslouží obdiv.

tortojs
29. srp 2014

@damae moc děkuju. Je pravda že je umělé velmi náročné a to především po psychické stránce. Ale to malé za to rozhodně stojí a vím že se to jednou povede 🙂) prostě musí 🙂)

sebestovalenca
autor
30. srp 2014

Tak a je to tam...Na ovulačním dálnice a na těhu duch...Až bude více času,hodím foto 🙂

sebestovalenca
autor
30. srp 2014

Tak tady jsou ty dušíci 🙂

damae
31. srp 2014

@tortojs To si piš, že se to podaří. Tak přeju pevné nervy.

frapik
31. srp 2014

@damae nauč mě tanec vítězství prosíííím 🙂 🙂 🙂 🙂

damae
31. srp 2014

@frapik To není ani tak o stylu, jako spíš o pocitech. Odhalení vlastního nitra ve chvíli naprostého životního uspokojení a štěstí vyjádřené uvolňujícím radostným pohybem nejlépe za doprovodu vybrané veselé písně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru