Dle menstruace jsem v 5tt, na UTZ není nic vidět

sway24
16. zář 2014

Ahoj holky potřebovala bych radu......Menstruaci jsem měla naposledy 17.8 ted o víkendu jsem si dělala těhu testík a vyšel pozitivně.Mám takovej divnej tlak v podbříšku tak jsem včera vyrazila na gyndu a pan doktor na UZ nic nevidí.....mohu být i tak těhotná dle menstruace bych byla 4plus 1 či 2.Mám z toho docela depku dnes těhu test zase pozitivní....mentruace se nedostavila.

aakashaa
16. zář 2014

ve 4+1 na uz ještě doktor nic neuvidí...zajdi tam až tak za 2-3 týdny

dezyre
16. zář 2014

To je naprosto v pořádku, že v době ms ještě na ultrazvuku nic nevidí. Uvidí až později, určitě. Doporučuji trpělivost (já vím, lehce se to říká)

sway24
autor
16. zář 2014

Doktor mě dá se říct už znovu neobjednal....byl takovej protivnej,ale dělal mi vnitřní UZ.Mám z toho nervy.....první těhotenství jsem měla rizikové tak jsem měla strach.Nevzal mi ani krev.

princina
16. zář 2014

@sway24 tak já jsem volala na gyndu, abych zjistila co a jak... setra mi mile řekla, že to může být klidně nějaká hormonální nerovnováha... takže mě taky vystresovala. Dala mi žádanku na krev a ať si tam zajdu, tak příští týden... byli jsme pak 14 dní na dovolené, pak jsem tam šla, o 2 dny později jsem volala kvůli výsledkům - těhotensví podle HCG potvrzeno, najednou jsem byla objednaná na kotnrolu u lékaře... a byla jsem 6+6 🙂 Takže klííííd! Jinak HCG si můžeš nechat vyšetřit i sama jako samoplátce, ale musela bys jít několikrát, abys věděla, že se hladina zvedá 🙂

aakashaa
16. zář 2014

tak to je divnej doktor...mně dr taky krev nebrala, ale to bylo skrz to, že na uz už bylo vše vidět a to jsem byla asi 6+5. A pokud jsi měla z dr špatnej pocit, tak se objednej tak za ty 2-3 týdny k někomu jinému 😉

lucynka721
16. zář 2014

Byla jsem u dr. 4+6 a taky nic nebylo vidět , poslal mě na krev a ta byla druhý den pozitivní, a dnes 5+6 bylo vidět embryo a za 14dní jdu na srdíčko. Neměj strach, ještě je čas. Taky jsem měla depku, ale chce to klid 🙂

cervenakarkulka
16. zář 2014

Zmenila bych doktora - tenhle pristup jsen zazila a uz nikdy vice. Jinak neboj, vse bude ok, me objednala doktorka az v 6tt, aby uz bylo videt srdicko 🙂.

sway24
autor
16. zář 2014

No holky doktora určitě změním už párkrát jsem na něj byla naštvaná.Dělám hodně fyzicky namáhavou práci tak se bojím....život mi nadělal hodně kopanců.Objednaná jsem na 1.října přímo do nemocnice.Mám takovej tlak v podbříšku je to normální?a furt chodím čurat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru