Dr. Max test zkušenosti. Měl někdo silné čárky?

supermatka
28. dub 2021

Ahoj ženy, dřív jsem používala test značky mamatest. Teď testují dr. Max protože tato lékárna je nejblíže a mamatest nemají. Proto se vás chci zeptat... Jsem cca 13dpo 1den meskani ms. Včera večer po práci na testu duch dnes ráno zas duch.. Měl někdo doslova silné čárky u tohoto testu? Prilozim foto vrchní večer spodní ráno. Děkuji za Vaše recenze ❤️

karolinkacernaa
28. dub 2021

@supermatka Měla jsem slabé a zesilovaly, ale nikdy nebyla stejně silná moje čárka, jako ta kontrolní

supermatka
autor
28. dub 2021

@karolinkacernaa takže mám šanci že to není jen blbý duch

prisil
28. dub 2021

@supermatka Ahoj, u obou dětí jsem testovala jen těmito testy, vždy byl nejdřív slabý duch a postupně zesiloval, až jsem měla jasnou druhou čárku. 😉

supermatka
autor
28. dub 2021

@prisil děkuji 😊

andycr
28. dub 2021

@supermatka také jsem měla nejdříve slabší čárku a pak sílila. Vyloženě dálnici jsem neměla. 🍀🍀🍀

supermatka
autor
28. dub 2021

@andycr děkuji zkusím tedy zítra znovu a pak se kdyztak objednám k dr. 😊

supermatka
autor
28. dub 2021

@andycr mě se totiž zda ta čárka hodně slabá na to že ovulace byla cca 15.nebo 16.3

juliemichal
28. dub 2021

@supermatka kde jí máš slabou kočko? 😀 podívej,ten zelený je tt a to jsem měla,když jsem měla 3 dny zpoždění 😀 potichoučku gratuluji ♥ a moc se těším na další testíky ♥

teniskadeni
28. dub 2021

Jen pro srovnání, horní test Dr. Max nejsilnější čárka co mi ukázal. A dolní jen pro zvědavost je ovulační test. Ani při ovulaci jsem nikdy neměla takto silnou čárku maximálně stejnou.

supermatka
autor
28. dub 2021

@juliemichal děkuji moc za uklidnění ❤️určitě dám další fotky. No mě to přijde slabé když k oplodnění došlo nejspíš 15.3 😂

supermatka
autor
28. dub 2021

@teniskadeni mohu se zeptat kolik dní bylo zpoždění u těchto testů??

juliemichal
28. dub 2021

@supermatka to určitě není málo na 13DPO 🙂 dr max testy jsem neměla ráda.. mají fakt málo barviva.

supermatka
autor
28. dub 2021

@juliemichal ahaa ale v sobotu jsem měla na dr. Max jen stinek a u testu z dm ani náznak tak tam asi není barvivo téměř žádné 😂. V sobotu byl duch o něco slabší tak jsem čekala výraznější čárku 🤷‍♀️. Moc děkuji za trpělivost

juliemichal
28. dub 2021

@supermatka tak z dr maxu jsem test nezkoušela haha 😀 ale je to fakt pěkná čárečka.zkuz kdyžtak pepino 😀 ten seženeš všude ve velkých obchodech v drogérce 😀

karolinkacernaa
28. dub 2021

@supermatka ja zkousela od 3 firem a dr max se ukazal jako prvni 👍 já myslím, že to tehotenstvi určitě je, teď jen držet palce, aby neodeslo s menstruaci, snad se udrží 😘

supermatka
autor
28. dub 2021

@juliemichal pepino jsem zkoušela v sobotu a tam nic přitom na maxovi byl náznak. Další foto udělaný teď.. Za 4dny nic moc 😂. Jsem šťastná že mě tak uklidňujes. Já to hrotim kvůli tomu že jsem pečovatelka čeká mě očkování proti žloutence kurz a tahám lidi z vozíku na postel. ❤️

supermatka
autor
28. dub 2021

@karolinkacernaa děkuji ❤️ snad neodejde 🎀

andycr
28. dub 2021

@supermatka mě se zdají dobrý. Musí sílit. Rozptyl hladiny HCG je velký a u obou těhotenstvích neměla nikdy dálnice a toková čárka jako máš ty, jsem měla po vynechání ms.

juliemichal
28. dub 2021

@supermatka no tak ten spodní test,to je nádhera ♥ ♥ já bych jsem si asi vzala už nemocenskou od obvodní,když taháš bobky z vozíku ☹ a určitě bych ani do té injekce raději nešla.a nehrotíš to ♥

helen_h
28. dub 2021

@supermatka Ovulace teoreticky byla 15.3. nebo 15.4.??? To je dost rozdíl 😀 Kdy byla poslední ms?

juliemichal
28. dub 2021

@helen_h určitě 15.4. ze @supermtka jsem si nedávno psala ohledně ovu 🙂,takže se jen spletla v měsíci 🙂

supermatka
autor
28. dub 2021

@juliemichal no já jsem trotl 🤦‍♀️jj tento měsíc 😂. Děkuji za zastani ❤️

supermatka
autor
28. dub 2021

@helen_h 25.3 ale ovu nebyla v polovině 12.4 jsem byla u dr. A říkala že tak za tři dny by mohl prasknout folikul. Trochu mě bolelo bříško v pátek to bylo asi 16.4... Takže tak, omlouvám se za zmatky 🤦‍♀️

supermatka
autor
28. dub 2021

@juliemichal když já nastoupila teprve 16. Tento měsíc 🤦‍♀️kurz mám přes pracák a dnes si mám jet pro papíry.. No řeknu ti pere se to ve mně pěkně

supermatka
autor
28. dub 2021

@andycr děkuji moc ❤️ vynechala akorát dnes 😄. Snad trochu zesílí 🤩👍

eniripsa
28. dub 2021

@supermatka Testovala jsem s nim treti den vynechane MS a mela jsem tam behem chvilky dalnici 🙂 zadneho ducha 🙂

supermatka
autor
28. dub 2021

@eniripsa wauuuu tak to mít za dva dny nebudu 😄

helen_h
28. dub 2021

@eniripsa
@supermatka Tak holky, já jsem u všech těhotenství zase opak - v den vynechání ms (a to ji mívám naprosto pravidelnou) - test bílý. Až tak za 2 dny po vynechání jakýsi duch a teprve třeba za 6 dní po vynechání jasně pozitivní test.
Jen chci být tak trochu nadějí pro ty, kterým kolem data vynechání opravdu vycházení slaboučké duchy, protože já měla bílo (či duch po limitu) a těhotenství bylo 🙂

helen_h
28. dub 2021

@supermatka Ideálně pak zkusit test z ranní moči.

supermatka
autor
28. dub 2021

@helen_h děkuji, je to od tebe moc hezké ❤️. Naděje je důležita

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru