Duch na těh. testu a špinění, souvisí to s uhnízděním?

sebestovalenca
21. srp 2014

Zdravím,cca 4dny mě dost nepříjemně bolí v podbříšku,kříže a levý vaječník,dnes jsem 21DC,ráno jsem si dělala těh. test kde byla úplně slabounká čárka,navíc lehce po limitu a teď k večeru jsem šla na záchod a zjistila jsem,že slabě špiním...Myslíte,že by tohle všechno mohlo souviset s uhnízděním?
V podbříšku mě bolí docela dost a když sedím delší dobu,je to ok,ale když třeba uklízím,vařím,tak se to dost ozývá...

Děkuji za jakoukoliv odpověď

jana123123
27. srp 2014

@akmitaf tak ti dekuji jeste nic to cekani na ms je strasny a bojim si udelat test co kdys bude negativni taky jsme planovali a nic a kdys us mam praci tak to je jak na schval ta priroda je divna kdys si myslis ze byto chtelo neco rostomileho doma tak nic a kdys nato prestanes myslet tak se neco stebou deje tak jeste uvidim skusim za tri dny si udelat test to budu celi mesic a co ty jak to snasis rani nevolnosti nebo klidek

zuzajda20
27. srp 2014

@eeen tak to vůbec neznám, tak kdyžtak pak taky vyzkouším 🙂

eeen
27. srp 2014

@zuzajda20 oboji je na ovulaci 🙂

akmitaf
27. srp 2014

@jana123123 téda ty sis ten test ještě nedělala, tak to tě obdivuji - to bych nevydržela. No moc ti držím pěsti snad to klapne a pak už si budeme psát jen o přírůstcích 😉

jana123123
27. srp 2014

@akmitaf dik ze me obdivujes ale vermi mam nervi jak to dopadne jeste jsem tu mrchu nedostala tak uvidim a muzu se zeptat jak se jmenujes? Jestli to nevadi ja jsem Jana moc me tesi. No a pokolika dnech sis delala test us privni den jak mrcha neprisla nebo jsi take cekala ?

zuzajda20
27. srp 2014

@eeen a co třeba je prosím dobré na sliznici? A v jaké formě to bereš? Nebo kde to seženu? děkuji 🙂

eeen
28. srp 2014

@zuzajda20 na sliznici by mel byt kontryhel,pak doporucuju do ovu červený vino a taky chilli 🙂,ale jinak nevim ☹

akmitaf
28. srp 2014

@jana123123 ahůj jsem Tereza - já zjistila, že ji nemám až po 3 dnech, ale jinak bych to určitě nevydržela tak dlouho - jak jsem to zjistila jela jsem do města - cca 20 km pro test . No jo 2 roky snažení a 2 IUI a nic, tak jsem tomu nemohla uvěřit. Test si udělej - pokud jsi, tak už to tam bude. Pokud ne zklamání bude stejné jak při MS. Jen pozor dost holek první měsíc špiní a stejně jsou - Držím pěsti

jana123123
28. srp 2014

@akmitaf ahoj terezo moc me tesi no jeste nic mrcha nedorazila vydrizim to jeste dokonce tohodle mesice a pak si koumim test 🙂

zuzajda20
28. srp 2014

@eeen Tak zkusím kontryhel a ještě jsem včera našla na netu že na ten ovulační hlen je dobrý maliník, tak jsem si ho taky koupila a není možné aby to nezabralo 🙂

akmitaf
28. srp 2014

@jana123123 jako fakt? Tak to jsi dobrá - to jsou ještě 3 dny - no tak to bych fakt nevydržela

jana123123
28. srp 2014

@akmitaf no a co mam delat kdys s bojim koupit test a pak nic mandzelovi jsem nic nerekla ale us se me ptal jestli jsem to dostala a ze ne a on name tak to budes v tom asi to us nejak zvladnu musim i kdys jsem na nervy

jana123123
28. srp 2014

@akmitaf a coty terezo co je utebe noviho jaky nevolnosti mas a jak to snasis jestli se muzu zeptat? Preji krasny podvecer

akmitaf
28. srp 2014

@jana123123 ahůj já dobrý jen je to takový hektický - snažím si užít poslední dny s malou před nástupem do školky, tak jsme celý den po výletech a já jsem večer úplně hotová. Navíc mám pořád hlad a když se najím tak je mi na zvracení. Není to zatím tak zlí jak poprvé, ale super to taky není. Snad je to dobrý zpráva - jinak je mi pořád hrozná zima - už spím ve chlupatých ponožkách a teplým pyžamu. No snad alespoň toto brzo zmizí

Ten test si udělej - uleví se ti - uvidíš 😉

jana123123
28. srp 2014

@akmitaf no fak si prestav ze jsem si jo udelala a negativni tak ze muzu cekat mrchu a nebo jsem jeste malo dni tak ze ho myho neukaze no nevim ja radsi pockam as bude konec mecice 🙂 radsi pro jistotu

akmitaf
29. srp 2014

@jana123123 nevzdávej to - to ještě dopadne a co jsi měla za test?

jana123123
29. srp 2014

@akmitaf ahoj terko no vis ja jsem mela mama test no a nic mi to neukazalo no jeste jsem to nedostala tak us sama nevim co je semnou tak ja us to vydrzim as do toho konce mesice pak si zajdu doktorce nebo si koumim test jeste dalsi 🙂

akmitaf
29. srp 2014

@jana123123 no tak to je tím testem ten mam mi to taky skoro neukázal - jen slabí náznak a kupila jsem od Maxe a čárky byly krásný - myslím, že jsou to testy na hov... I holky tady mi psaly ať si koupím jinou značku - nevěš hlavu, to bude OK

jana123123
29. srp 2014

@akmitaf diky ale stejnak radsi pockam jeste nedorazila 🙂 no uvidim vecer jestli to nedostanu do zitra jdu si koupit test 🙂

akmitaf
29. srp 2014

@jana123123 moc držím pěsti - určitě to výjde

jana123123
29. srp 2014

@akmitaf diky moc 🙂

jana123123
29. srp 2014

@akmitaf tak si prestav ze jsem to doatala no co us nadelam

akmitaf
29. srp 2014

@jana123123 no to snad ne 😒 přiznám se, že s tím jsem vůbec nepočítala - moc mě to mrzí

jana123123
30. srp 2014

@akmitaf to nevadi tak uvidim pristi mesic no 🙂 nikdy se nezdavat bez boje ze 🙂

akmitaf
31. srp 2014

@jana123123 mě dnes děsně bolí břicho, tak mám nahnáno. Snad je vše OK.

jana123123
31. srp 2014

@akmitaf neboj se to ividis ze to vyjde a nemysli na spatny veci nenechavej se unaset cernyma myslenkama

svlocka
2. zář 2014

Ahoj holky poradite mi nektera?🙂jsem 16cyklus minuly tyden na testu duch a tento tyden jsem jsi delala ovu test a skoro vysli stejne obdnen.je neco spatne nebo ovu prijde?prvni teta vrchni je s pondelka a dolni s dneska.je ten silnejsi.diky za vas nazor 🙂

akmitaf
2. zář 2014

@svlocka no ten jeden se mi zdá silnější, ale ovu. je třeba asi dělat denně - mohla jsi už ovulaci mít, proto by to už mohlo i polevovat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru