HCG 81,8. Jsem v začátku těhotenství?

marsi85
18. pro 2014

ahoj holky 🙂 potřebuju radu ... letos mám za sebou mimoděložní těhu, v srpnu zamlké těhu a kyretáž ... v listopadu zjištěna cysta :/ takže ...17.11. - zjištěna cysta - injekce skrz cystu , 21.11. test z krev na hcg - negativní , 26.11. - kontrola : cysta skoro pryč, injkekce na vyvolání menstruace , 2.12 začátek špinění a 4.12 klasická menstruace ( aspon jsem si to myslela ) takže 8.12 ovu test - dvě stejné čárky, takže sex každý den 😎 12.12 ráno tt 3x a všude duch, ale večer opět jak kdyby menstruace, takže 13.12 tt - dvě skoro stejné čárky takže hurá na pohotovost - na ultrazvuku nic, takže odběr krve, 14.12 výsledek 63,4 :/ 15.12 opět odběry s výsledkem 67,4 :/ ale v nemocnic mi skoro nic neřekli :/ takže jsem šla ke svému doktorovi a ten mi řekl, že to nemusí znamenat že jsem těhotná - že to hcg je tak nízké a může to být skrz ty dvě injekce, řekl mi i čemu to je podobné ale to si nevzpomenu :/ no jedeme dám .... 17.12 opět odběry s výsledkem 81,8 a další mě čekají zítra ... co si o tom myslíte ???? je možné že jsem v takovém začátku že ta hodnota je tak malá ? a nebo to opravdu může být vlivem skrz ty injekce a že mám splašené hormony ??? piju nosifol, kontryhelový čaj 2x deně, femibion s kyselinou listovou ... dneska už jen maličké nepatrné zašpinění, setkala jste se s tím některá ? děkuji 🙂

evcann
18. pro 2014

@marsi85 může to tím být, těhotenství bych vyloučila, HCG sice někdy může startovat na tak nízké hodnotě, ale každý 2-3 den by se měla znasobit. Druhá věc je ta, že pokud je ovu 8.12. a 12.12 jsi si dělala test tak by ještě nic neprokázal při těhotenství takže ani ducha ne. Duch bude pravděpodobně z cysty. Embryjko se uhnizduje tak 6 den po ovulaci a to jěšte začíná produkovat HCG v malých dávkách. Každopádně přeji at to brzy vyjde 🙂.

marsi85
autor
18. pro 2014

@evcann právě že mi bylo řečeno, že ten ovu test vychází pozitivně i když už jsem třeba těhotná a nebo skrz tu cystu, ale když jsem měla cystu tak krev i tt negativní, vše až toho 8.12 - ovu test a 12.12 tt dvě čárky :/ jsem zvědavá co zítra řeknou

vlajka1
18. pro 2014

Muze ro nyt hormonalne aktivni cysta nebo v deloze po kyretazi zustal nejaky "zbytek" ktery produkuje hcg. Tim, ze roste takhle pomalu bych tehotenstvi jako takove vyloucila. Ja loni potratila samovolne, ale prave mi neco v deloze zustalo a pul roku jsem se pak potykala se spinenim, anovulacnimi cykly a dalsimi problemy.

marsi85
autor
18. pro 2014

já byla na zákroku v srpnu, děloha atd vše čisté právě ... a po zákroku vše ok, menstruace ok ... no uvidím ráno co mi řeknou 🙂 ale i tak děkuji

78marcela
18. pro 2014

@marsi85 to hcg je velmi nízké. To by samo o sobě nevadilo, protože to začíná od nuly. Jenže musí obden stoupnout minimálně o 60% předchozí hodnoty. To je naproste minimum prosperujícího tehu, běžne ty hodnoty rostou ještě více a rychleji. Takže je mi líto, ale růžově to nevidím.

marsi85
autor
19. pro 2014

ahoj holky ... tak ve tředu hcg 81,8 a dneska cca nák 50 takže klesá ... těhu to asi ani nebude ale jen náke hormony co hcg taky produkují skrz ty dvě injekce jak mě bylo řečeno ... na jednu sranu jsem trošičinku smutná ale na druhou stranu ráda 🙂 ted jen aby kleslo na 0 🙂 aby se to vyloučilo úplně a my mohly začít znova 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru