Hnědý a bílý výtok, bolest podbřišku

misace
16. črc 2017

Ahoj, mám takový dotaz minulý měsíc jsem vysadila antikoncepci s tím že budeme zkoušet a uvidíme. Menstruaci jsem měla naposledy před vysazením 30. Května od té doby nic... Jediné co tak hnědý výtok a teď bilý . Stále mě bolí podbříšek, mám nateklejší prsa, občas mě bolí hlava a jsem stále unavená. Testy mi ale stále vycházeji negativní. Na gynde jsem byla ted ve ctvrtek a doktor mi řekl že neví jestli jsem nebo ne ale ze mám zvětšenou sliznici a přes víkend to dostanu ale pořád nic . Neměl někdo podobné zkušenosti prosím ? Už jsem z toho celkem nervózní protože podle toho co na různych forech čtu tak těhotná bych být mohla 🙂 Děkuji

anetka1701
16. črc 2017

po vysazení prášků se prostě dělá hormonální vlna, takže tohle všechno se může dít z toho... Pokud není pozitivní test, byt jen slabá čárka, těhotenství to není...

misace
autor
16. črc 2017

Ano taky jsem si to myslela 🙂 ale četla jsem plno příspěvků a tak plno žen psalo že test jim stále ukazoval negativni přitom už měli i od doktora potvrzené že těhotné jsou ono i záleží na tom jaké mám HCG v moči 🙂 Ale děkuji za názor 🙂

jade85
16. črc 2017

@misace napadá mě ještě nechat si udělat krevní testy na hcg? Spolehlivější než klasický těhu test z moči. Pokud by byl i ten negativní, asi bych se smířila s tím, že je to jen rozhozený cyklus po vysazení HA...

misace
autor
16. črc 2017

To mě nenapadlo děkuji 🙂 Smířím se s čimkoliv nejsem na mimi nějak uptuná až to příjde tak to příjde jen už chci vědět na čem jsem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru