Je možné otěhotnět pár dní před očekávanou menstruací?

minde
13. bře 2015

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli je možné otěhotnět pár dní před očekávanou MS. Díky 😵

arianne
13. bře 2015

Je to méně pravděpodobné, ale možné určitě ano, každá máme jinak postavený cyklus a ovulka může být klidně i blízko menstruace (jsou i případy, kdy ji má někdo při MS 😉) Vaječníky se střídají, takže je možné, že dozraje vajíčko v druhém, zatímco to první se chystá odcházet...

elen222
13. bře 2015

možné je vše..... 🙂

svlocka
13. bře 2015

Ahoj nevim zda to tu patri ale nevite pokud ma prijd ms tak bazalni teplota by mela byt nizka ze?i behem dne?

socina
13. bře 2015

možné je všechno. Nám se to povedlo 7 dní před ovulací, kterou mám navíc jen jednou za 2 měsíce.

whoknows
14. bře 2015

Já jsem čerstvě těhotná a evidentně vypadá to, že se zadařilo zhruba 5 dní před očekávanou MS ( i když ne vždycky úplně pravidelnou).

starbucks
14. bře 2015

Nám se povedlo 27 DC. Ovulaci jsem nijak nesledovala, vetisnou me pobolivaly vajecnicky cca 15 - 17 DC.

zarucha
15. bře 2015

Jo, naše Bětuška je toho živým příkladem 🙂 Nebyla plánovaná (chtěná ovšem samozřejmě ano 🙂), chránili jsme se však jen metodou plodných dnů, skoro půl roku to vycházelo bez problémů, MS jsem měla pravidelně a měla jsem za to, že ovulaci taky. Říkala jsem si, že když otěhotním, tak to tak prostě má být, a děťátko samozřejmě bude vítané, ale že se zadaří čtyři dny před očekávanou MS, to by mě fakt nenapadlo. Jindy to být nemohlo, manžel byl předtím čtrnáct dní pracovně v zahraničí (a sousedovo ani pošťákovo to dítě určitě není 🙂)) Prostě se ovulace zřejmě výrazně zpozdila....a mělo to tak být 🙂

vendi78
15. bře 2015

Slyšela jsem příběh kamarádky mojí maminky, která nemohla otěhotnět celé roky a otěhotněla až, když začala mít styk při menstruaci 🙂 Prostě káždá jsme jiná a vše je možné 🙂

ladylass
15. bře 2015

já otěhotněna poslední den ms, takže možné je vše

klouzek
15. bře 2015

Ano,možné je vše,každá to máme postavený jinak

heluskal
6. dub 2015

můžu se zeptat, když některá z vás otěhotněla těsně před očekávanou MS, dorazila nebo ne? děkuji

mili89
9. kvě 2015

Já doufám, že ano, jsem na tom podobně a zatím čekám, jak se vše vyvrbí. Co myslíte: Potencionální možnost početí 30. den, menstruace chodí skoro na hodiny přesně 35. den. Tentokrát ale přišla už 34. brzy ráno, večer skoro nic a druhý den ticho po pěšině. Následující den přišlo špinění, které trvalo téměř pět dní, zpočátku silnější, dále sláblo (menstruuju max. 4 dny). Jako by se mi to tam dole zbláznilo. Nyní je to 14 dní po možném početí, ale test je negativní - k čemuž nepřikláním moc váhu, protože před několika měsíci jsem byla v 8tt a testy byly negativní, pak přišel konec. Víc věřím svým bolavým prsům a píchání v břiše, ale musím si hold počkat, jestli se dáma menstruace dostaví nebo ne. Ale chodit nemusí, budu jen ráda 🙂

melien
9. kvě 2015

Ano je, protože mě se to tak stalo... podle gynekologa jsem prodělala nějakou hormonální změnu... Podle posledni MS mi absolutně neseděla velikost plodu na ultrazvuku, ale říkal, že jsem právě musela otěhotnět někdy před příchodem MS...
Já měla MS po 31 dnech , po týdením zpoždění test negativní, po 14dením zpoždění jsem měla test pozitivní ale jen z duchem... a nakonec i gynekolog potvrdil.. 🙂

anonym88
10. kvě 2015

Ahoj,nevím jestli mužů, ale chci se zeptat. 1.4.jsem mela nechráněný styk. Jsem 2 měsíce po vysazení HA. MS přišla,zpoždění asi týden. Test negativní,ale když mi MS končila tak me začalo bolet na levem vaječníku a mam tlak v podbřišku. Prosím, nevíte co to může byt? Nikdy se mi to nestalo a nechci s každou ,,blbosti" litat k doktorovi. Těhotenství muzu s největší pravděpodobnosti vyloučit ze ☹((

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru