Je test pozitivní?

martina1317
12. dub 2018

Ahoj, 29.3.ovulace, 9.4.prvni test s duchem, pak jsem delala kazdy den jeden test az do dneska (12.4.). Myslite, ze je pozitivni? Nebo by mela druha carka jeste zesilit? Predpokl.datum mens mam az zitra 13.4.
Pokud myslite ze je pozitivni, staci kdyz se objednan k dr az po 1.5. (To uz bych byla skoro 7tt). Diky moc 🙂

zikisek
12. dub 2018

Gratuluji k miminku 😃 Myslím že asi joo,ale jsem teprve snažilka, tak bych si asi zavolala na gynekologii a oni řeknou... Určo holky, co maj zkušenosti poradí

kepu
12. dub 2018

Gratuluju 😘 jsou ukazkove

martina1317
autor
12. dub 2018

@zikisek diky, no, budu zatim skepticka. Zatim se nic nedeje. . .uvidim, ale budu ted na sebe davat pozor s alkoholem a radsi zacnu zobat vitaminy. A za par tydnu se uvidi. Drzim ti palce!

martina1317
autor
12. dub 2018

@kepu ouje, takze je to fakt? Zatim se mi tomu nechce verit 🙂

zikisek
12. dub 2018

@martina1317 Aj já tobě 🙂

vendelinka08
12. dub 2018

@martina1317 gratluji...ale nepochopim tyto otazky. Pokud mas v poradku oci..a vidis dve carky.tak dle navodu je test pozitivni. Nezlob se..ale prijdou mi tyto otazky zcela nelogicke..az hloupe...kdybys lovila duchy a potrebovala na odpoved vice oci..tak to jeste beru. Ale jasne pozitivni test...no comment.

martina1317
autor
12. dub 2018

@vendelinka08 můj dotaz byl směřován na to, že by ta čárka vlevo měla být stejně silná jako ta vpravo, což teď momentálně není ... tak jestli se to i přesto počítá, jako pozitivní tt.

lachtanice86
12. dub 2018

Já šla na první kontrolu až v 7tt a stejnou či silnější druhou čárku jsem měla az později.

black_susi
12. dub 2018

Snad v každém návodu k těhotenskému testu je napsané, že druhá čárka může být různě silná v závislosti na hladině hormonu, takže pokud tam druhá čárka je (jakkoli silná) je pozitivní. Gratuluju 🙂

vendelinka08
12. dub 2018

@martina1317 v pohode...ja to beru tak..ze pokud vidim i lehkou carku..tak je test pozitivni..jelikoz v tele je hormon hcg. Bud mene ci vice. To co se bude dit dal..jestli tehotenstvi bude v potadku..to je druha vec. Test je proste jen test a zacatek vseho...bohuzel nekdy i konce...coz resi spousta zen tady.

martina1317
autor
12. dub 2018

@vendelinka08 chápu, děkuji za upřesnění 🙂

martina1317
autor
12. dub 2018

@black_susi děkuji, tak uvidíme, co bude dál 🙂

mimiveru
12. dub 2018

@martina1317 Máš to stejne jako já, k doktorovi se objednám po 6tt, to už by mělo být vidět srdíčko 🙂

priefi
12. dub 2018

@martina1317 krasne carky sili 😊 je to tam 😊

sangina
12. dub 2018

@martina1317 no toto jsou ukázkové pozitivní testy..držím pěstičky,at se Vám daří...

nellynnnka
13. dub 2018

Zdravím vsetky snazilky aj maminky uz 2 roky sa snazime o babo v january sme o nase vytuzene babo prisli a teraz sa snazime zase som 12DPO
A chcela by som vediet vas nazor na tento test ci tam
Nieco vidite je to one step test ake s nim
Mate skusenosti ?? Robi po limite take mini dusiky alebo sive ciarky ?? Dakujem za vas nazor a drzim vam palce

lachtanice86
14. dub 2018

@nellynnnka každý ti řekne a je to určitě napsané í v návodu. Že výsledek máš číst v daném časovém intervalu. Potom už ne.

jolal
14. dub 2018

@nellynnnka co to mas proboha za test? Ho vyhod a udelej si novy.

vendelinka08
14. dub 2018

@nellynnnka bohuzel nic nevidim...radeji bych zkusila jiny...a uvidis. Dusik by mel byt spise ruzovy.

nellynnnka
14. dub 2018

@jolal
Preboha normalny test s lekarne len rozobrati co je na nom akoze take strasne ???????

nellynnnka
14. dub 2018

@lachtanice86 ved to bolo v limite

jolal
14. dub 2018

@nellynnnka takhle vypada pozitivni test.. udelala jsem si jich aspon 20 a ani jeden nebyl jako te tvuj -- zda se mito ze ho mas rozmoceny

vendelinka08
14. dub 2018

@nellynnnka stinek tam je..ale to jeste neznamena ze je pozitivni...tak zkus pak dalsi dny!!!

lachtanice86
14. dub 2018

@nellynnnka píšeš po limite.

lachtanice86
14. dub 2018

@nellynnnka takhle vypadal můj test 4dny před ms

koblizekmilca
15. dub 2018

Ahoj myslíte, že je tam 2 čárka? nebo se mi to zdá?

veronikanel
15. dub 2018

@jolal Přesně tak!Vypadá to,že ho autorka jaksi utopila.To pak může mít za následek i prosak testovací látky.

lachtanice86
15. dub 2018

@koblizekmilca kolik meškáš? Něco tam být může ale ta fotka není nic moc.

koblizekmilca
15. dub 2018

@lachtanice86 menstruace mi skončila pred tydnem ale byla neobvykla vetsinou je hned hrozně silná a koncem uz jen malinko posledni den tentokrat sem den spinila pak se to zpustilo jak blazen az srazena krev a tvrvala kratší dobu

vendelinka08
15. dub 2018

@koblizekmilca a delala sis tehu test i pred ms? Nebo co ze ted vedlo k tomu testovat? Mas nejake priznaky? Me by totiz nenapadlo testovat po ms...i kdyby byla jina...pokud byla i silna. Ale to neznamena ze nemuzes byt tehotna. Ale asi bych to tedy resila na gynde..jinak tady muzeme jen spekulovat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru