Jeden pozitivní test a dva negativní. Jsem těhotná?

kackai
25. srp 2021

Hezký večer,
moc ráda bych vás poprosila o radu 😊. Je to cca 3 týdny, co jsem měla nechráněný pohlavní styk. Já už cca 12 let v kuse beru antikoncepci ( Nuvaring) a myslela jsem si, že se nic nemůže stát.🤷‍♀️🤦‍♀️ Normálně jsem dostala min.týden menstruaci, která byla úplně stejná jako ty předtím, jen tedy mě dost bolelo zavádění tamponu, proto jsem si dnes (cca den po skončení menstruace) udělala pro sychr těhotenský test ( koupila jsem obyčejný za 50,- v lékárně) a byl pozitivní (lehká druhá čárka). Samozřejmě panika a šla jsem si udělat druhý ( v balení byly dva) a druhý vyšel negativní. Nedalo mi to a běžela jsem do drogerie a koupila dva "lepší" plastový testy a běžela domů si jeden udělat a opět byl negativní. Mám ještě jeden a ten by měl být přesnější a ten si nechám na ráno. Myslíte, že jsem vážně těhotná? Stalo se to nějaké z vás?? Popřípadě nevíte, kde v Praze mě vezmou na vyšetření bez registrace? Jsem upřímně v háji, protože těhotná být nechci, nemůžu. Moc děkuju za vaše názory!!! K. ❤️

ele_nka
25. srp 2021

@kackai upřímně to je spíš na krišťálovou kouli. Počkej do rána a uvidíš. Každopádně přeju, ať to dopadne dobře.

kackai
autor
25. srp 2021

@ele_nka děkuju! Snad dopadne...žádné příznaky totiž ani nemám (prsa nemám citlivá, v podpříšku mě nebolí,nafouklá nejsem,nezvracím,atd..)

alik20
25. srp 2021

Mevteda prijde ze na tom spodnim vidim taky 🤣 ale tezko rict

kackai
autor
25. srp 2021

@alik20 nene,tam není ani náznak...

ele_nka
25. srp 2021

@alik20 mě zas přišlo, že vidím na 2. ksem si říkala, že už blbnu a vidím je všude. 🙈

kackai
autor
25. srp 2021

@ele_nka druhý test hned po udělání...ten je negativní

lucbednar
25. srp 2021

Vidím ducha na všech a i na tom posledním ranním 👌🏻

lucbednar
25. srp 2021

Není ještě ani pořádně nasaklej a zaschlej a druhá čárka se tam rýsuje 🤷‍♀️

barmil
25. srp 2021

@kackai ten je pozitivní

kackai
autor
25. srp 2021

@lucbednar vidím ještě dost dobře a ty dva poslední jsou vážně negativní a nikde se žádná čárka nerýsuje...🙂 fotka zkresluje...

katule1990
25. srp 2021

@kackai Mně teda taky přijde, že na všech něco je. Ten první je pozitivní a na těch dvou vidím trochu duchy. Být tebou skočím pro další testy (nejlíp prý ukazují ty obyčejné papírkové např. mamatesty) a zítra nebo pozítří znovu zkusím. Dej vědět 🙂.

teruteru
25. srp 2021

Jenom jeste doplnujici dotaz. Co znamena nechraneny styk, kdyz mas 12 let nuvaring? Zapomnelas ho dat? Nebo jak?

katherine177
25. srp 2021

@kackai vidím na těch dvou papírkových ducha ,na tom plastovém nic

kackai
autor
26. srp 2021

@teruteru mám přítele a jsme spolu teprve 3 měsíce a poprvé se nějak stalo, že jsme se nechali unést a nenasadil kondom 😏...bohužel, stalo se....

kackai
autor
26. srp 2021

@katule1990 dnes z ranní moči...negativní

ivya
26. srp 2021

@kackai A mají všechny testy stejnou citlivost, tedy 10?

kackai
autor
26. srp 2021

@ivya ty prvni tri ano, tenhle z dnesniho rana 25...

bigbig
26. srp 2021

@kackai Tak ten 25 je míň citlivej, takže možná je negativní jen proto, že máš zatím slabé hcg. Zkus zítra znovu ten desítkovej a uvidíš.

katule1990
26. srp 2021

@kackai Ale psala jsi přece, že bereš 12 let nepřetržitě antikoncepci, takže jsi jí teď nebrala, že píšeš, že jste si nevzali kondom a měla jsi nechráněný sex? Tenhle test je negativní, ale má teda slabší citlivost než ty předchozí.

lilian2111
26. srp 2021

Za mě ne. Mamatest občas ducha/falešnou udělá.

zrzeckas
26. srp 2021

A nebylo by lepší zajit k dr na ober krve, pripadne utz - neco videt pujde... Vysoka sliznice minimalne ne?

kackai
autor
26. srp 2021

@zrzeckas teď jsem byla na krvi...výsledky budou odpoledne ...tak snad 🙂

kocila
26. srp 2021

@kackai bohužel i mamatest dělá občas falešný -má zkušenost z jedné krabičky -1 pozitivní a druhý negativní, nic z toho nebylo.. upřímně nevidím to dobře, když další testy jsou zcela negativní...ale dokud nedorazí MS, naděje je

bigbig
26. srp 2021

@kocila Myslím že @kackai spíš doufá že test byl falešně pozitivní a krev bude negativní...

nikiwi99
26. srp 2021

@kackai tak dej vědět jak si dopadla🙂 Mám to totiž úplně stejne🙂

kackai
autor
26. srp 2021

@kocila měla jsem menstruaci min týden a v úterý mi skončila...jinak špatně jsem to napsala, ráda bych aby testy z krve byly negativní... 🙂

bigbig
26. srp 2021

@kackai Tak jestli jsi takhle krátce po menstruaci, přijde mi dost nepravděpodobný že bys byla těhotná. Přes antikoncepci, s většinou negativních testů. Myslím že si můžeš oddechnout.

kocila
26. srp 2021

@kackai tak to jo,myslim,ze se nemusis bat,ale dej vedet jak dopadla krev

sirinfirst
26. srp 2021

Já si myslím, že ten první bude falešný. Jsem zvědavá na výsledky krve a držím palce, ať to dopadne, jak si přeješ.

kackai
autor
26. srp 2021

@nikiwi99 tak jsem negativní!! Nejsem těhotná 🙏😊🎉...hodnoty byly naměřeny 0,6

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru