Kdy jste začaly pociťovat příznaky těhotenství?

petruska234
3. led 2015

Ahoj holky 🙂 Můžu se zeptat, kdy jste začali od oplodnění pociťovat nějaké [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | příznaky]],popř.jaké? Mě nějak hučí v hlavě i v uších, mám pocit nafouklého břicha, bolelo mě pod žebrama, trochu mě pálí na vaječnící a taky mám nějaký silný krémový výtok (bez zápachu). Moc díky za odpovědi 🙂

nonacek
3. led 2015

@petruska234 tak ja asi 5 den po ovu měla bolest v podbřišku a válečníciCh. a krémový vytok. 9 den po ovu duch na tt.

nonacek
3. led 2015

@petruska234 a kolik dni jsi po ovu?

makuka88
3. led 2015

Já neměla žádný příznak doteď ... jen vynechanou MS

petruska234
autor
3. led 2015

jsem 6 dní po ovu..

petruska234
autor
3. led 2015

@nonacek tt jsem si ještě nedělala, myslela jsem, že ukáže něco až po vynechání MS

petruska234
autor
3. led 2015

@makuka88 ani rostoucí prsa? vůbec nic?

nonacek
3. led 2015

@petruska234 taky sem to tak měla😉 a plánuješ již testování?

petruska234
autor
3. led 2015

@nonacek myslíš příznaky jako já? 🙂 Asi si zkusím koupit test ale už několikrát jsem si dělala a byl zatím vždy negativní :/

nonacek
3. led 2015

@petruska234 nevím Já měla ducha na tt 9 den po ovu. Jestli Teda víš kdy byla,nebo jen odhaduješ. Je lepší testovat v den vynecháné ms,protože muže byt tt pozitivní dříve,ale i tak muže dorazit MS. a zbytečně se zklameš.

svetlanap
3. led 2015

Já neměla taky žádné příznaky, ale každá žena je jiná, říká se, že někdo na sobě pozná těhotenství ještě před vynecháním MS, ale u mě to tak nebylo, první příznak, co jsem pocítila bylo častější chození na malou, ale to myslím až po pozit. těhot. testu

svetlanap
3. led 2015

vyzkoušej test, uvidíš

nonacek
3. led 2015

@petruska234 ano,i tak brzy. Ale s testováním počkej aspoň do 10 dne po ovu,teď je moc brzy

makuka88
3. led 2015

@petruska234 vyrostly mi průběžně cca do 12tt a i ten první trimestr mírně bolely ...něco jako modřina 🙂 ale žádná změna oproti normálnímu očekávání MS

petruska234
autor
3. led 2015

Holky moc děkuju za odpovědi 🙂 počkám do 10 dne a pak si zkusím udělat tt, a nebo vydržím do MS..ale nejrači bych to věděla hned! 🙂

nonacek
3. led 2015

@petruska234 znám to také jsem nedočkava,ale ovu test my to ukázal již týden po ovu😉 tt "až" 9 den😉 dej my vedet😉!

petruska234
autor
3. led 2015

@nonacek určitě dám 🙂

nonacek
3. led 2015

@petruska234 držím ti palce✌

cuciii
3. led 2015

asi 8 DPO píchání v podbříšku, bolest prsou a pak vynechaná menstruace, nafouklé břicho, nevolnost.. 4.den požděné MS pozitivní TT.. ale ve 4 tt mimi odešlo.. tak držím palce at ti to výjde

klaaaara
4. led 2015

@petruska234 já měla příznaky každý měsíc před ms, citlivá prsa, bolest podbříšku atd. Ale každý měsíc vsugerované. Až tento měsíc žádné příznaky nebyli a našla jsem pozitivní tt. Příznaky mam az ted bolest prsou, vecer podbrisek a žravost jako teď ve 4.50 sedím a jím, vzbudil mě hlad. 🙂 držím palce ať to vyjde. 👍

misar91
4. led 2015

Já měla bolesti v podbřišku jako kdybych to měla dostat,nafouklé břicho a dělalo se mi blbě v autě.byla jsem v 4tt...

jess20
4. led 2015

ja sem musela porad na zachod a dle vypoctu to bylo snad hned jak jsem zapadla...byla to sranda jeli sme zrovna na dovolenou a ja co hodinu musela na benzinku..zacala sem se navic chovat jak blazen byla sem strasne hadava....pak to preslo krom hadek zadne dalsi priznaky jen test ktery ukazal hned v den vynechání MS. 🙂 manzel me na to odpovedel ze to uz chape bo si myslel ze me preskocilo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru