Kdy si udělat těhotenský test?

27. čer 2023

Prosím vás, kdy jste si udělaly těhotensky test? Opravdu až týden po vynechání menstruace, nebo dříve?

Myslím, že bych mohla být těhotná (už asi pět dní cítím kovovou pachuť, tlak občas píchnutí v podbřišku, bolest hlavy a únava od rána do večera)
Menstruace má přijít zítra, v sobotu jdu na svatbu tak přece jen nějaký přípitek atd tam bude.

wladimira
27. čer 2023

To už klidně můžeš udělat test 🙏🏻🍀

marketa1218
27. čer 2023

To už bych si samozřejmě test udělala, já se snažím vydržet den, dva do MS. To už bývá většinou jasno.

lencaa11
27. čer 2023

Už bych udělala dneska ,zítra

cilkat
27. čer 2023

V den, kdy má přijít MS, už by měl být test z ranní moči poměrně spolehlivý.... pokud teda máš tu MS víceméně pravidelnou.

martulka88
27. čer 2023

Já jsem, v obouch případech, testovala 5 a 3 dny před MS a vždy tam byl duch, co sílil a byla jsem těhotná. Prostě udělej z ranní moči a uvidíš.

kadz
28. čer 2023

Ja si udelala test prvni den zpozdeni a nic, nadala sem si, ze si to akorat vsugerovavam. Dalsi test sem udelala 4 den zpozdeni a ten uz byl krasne pozitivni.. 😄

autor
29. čer 2023

Děkuju, udělala jsem dneska. Na svatbě pít nebudu 🙂

lencaa11
29. čer 2023

Co TT jak dopadl ??

autor
29. čer 2023

@lencaa11 je pozitivní

lencaa11
29. čer 2023

👍☘️☘️🤰 velká gratulace

petkaterin
5. črc 2023

Zdravím, připojím se s dotazem - snažíme se o druhé mimi, cca 3 měsíce teprve, nechávíme tomu volný průběh. Aktuálně jsme na dovolené, já plně vybavená na přicházehící ms a ona nikde 😅 termín na ms jsem měla 1.7. A stále nic. Jsem unavená, mám pocit zvetšených prsou, pobolívá mě podbříšek hlavně pravá strana jakoby "tahá", občas nával horka... to samé jsem znala z prvního těhu tak jsem koupila test a oni hele - bílobílý jak čerstvý sníh 😃 stalo se nekomu že by cca 3 dny zpoždění a byl těhotný ale test to ještě neukázal? M samozřejmě i další test a pokud to nedostanu za další 2 dny tak opakuji, spíš mě to zajímá, protože s prvním jsem měla pozitivní test s prvním dnem zpoždění.

lencaa11
5. črc 2023

@petkaterin vše záleží na ovulaci test vám může ukázat 14 dní klidně od zpozdeni tak že času je až dost počkala bych 2-4 dny a udelala test a uvidíte ☘️☘️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru