Křeče v podbřišku, občasné píchání

sukynecka01
30. kvě 2015

Ahoj holky chci se zeptat má psolední sms byla 1.5 cyklus mám pravidelný co 28 den . Mohu klidně poslat foto ms kalendáře někdy je to 27 den někdy 28
Zatím jsem ms nedostala , už do práce 3 dny chodím s vložkou , protože pracuji celá v bílem a pár dní mám křeče v břiše občasné pícháni to bylo večer opravdu nepříjemné vždy , kdy to píchlo sem se dávala co nejvíc do klubíčka , po té jsem usla :/ Pořád chodím na wc kontrolovat , kdy to dorazí , protože fakt mám bolesti jako u ms a je to nepříjemné . Dnes mě docela bolí bedra je to nepříjemné ani vařit se mi nechce
plynatost ta mě taky trápila dnes už nějak ně , včera jsem měla průjem , nevím jestli , to bylo ze salátu co jsem měla ,takže to neřeším. Co myslíte neprodělala ste to některá? To píchání , ty křeče prostě celý spodek někdy bolí ?

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 tehu byt nemuzes?

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka no můžu sex máme bez ochrany už 5 let , ale nikdy nic už sme i kdysi zkoušeli , takže s tím nepočítám i když bych byla ráda. Ale zatím nevím
Právě další měsíc no v červnu mám jít na léčbu děl.čípku byla tam 2 roky odchylka , tak jsem myslela že to je proto , ale doktor říkal , že to početí nebrání . Tak nevím , jestli třeba někdo neměl něco podobného

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 ja mela to same, proto se na to ptam..ac sem mela cyklus nepravidelny, u tebe je vetsi jistota jasat.... Nam se zadarilo po 4letech..takze sup sup pro test a dej hned vedet🙂

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka no my sme spolu 5 let sice nezkoušíme nepočítáme plodné dny atd .. ale sex je bez ochrany a kdyby se podařilo jsem jen ráda. No ale , jako předmenstruační syndrom je jasný až se mi chce fakt brečet :D kdyby náhodou se to povedlo :/ poslední dobou jsem fakt náladová i ted mi jde do breku co kdyby fakt 😢 no ale neraduji se předčasně zatím to je jako by 2-dny zpoždění

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 udelej test a uvidis...muzes uz i dnes, mohlo by byt uz neco videt...

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka no lékarna je zavřená , takže až v pondělí do té doby to určitě dostanu

pajdousekk
30. kvě 2015

@sukynecka01 ja mela priznaky jako u menstuace a byla jsem tehotna. Tak drzim palce

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 ale prdlacku..i kdyz ja si to taky rikala...i kdyz uz sem mela pozitivni test, tak jsem porad litala kontrolovat, protoze mi prislo, ze sem to dostala🙂
nemate lekarny ani v tech vetsich kramech? Kauf a tak?

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka jo to máme , ale to je dalko a přítel příjde večer je na rybách 🙂 takže to kašlu 🙂
radši počkám pořád si říkám , že to dorazí každou chvilku chodím se kontrolovat na wc jak pako už : 🙄

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 tak hlavne klid a dej vedet🙂

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka jojo dneska kruci má dojet bratr trošku se pobavit a vypít ,tak nebudu přehánět . A ještě to jsem jen chtěla napsat my vždy sex jako i po ovulce prostě pořád i před ms , ted sex nebyl cca 10 dní nemám fakt chut jsem unavená po práci nějak moc . Tak si říkám , třeba by se to nějak udrželo , že předtím ten sex a vše okolo , tak si říkám třeba tím , že sem byla v klidu se to nějak chylo 🤐

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 je to mozne...u nas to bylo taky nahodou..prestala jsem vse hlidat, takze ani nevim, kdy se zadarilo...pak sem se samozrejme zdunela, jak prase, ale to se stalo snad kazde :D

konipasek008
30. kvě 2015

@sukynecka01 Mám to docela stejně. MS měla přijít 26. - nepřišla. Předevčírem jsem testovala a nic a do dalšího testování se mi nechce. ☹
Před pár měsíci jsem se už už radovala a pak z toho byl spontání potrat a pokaždé, když si myslím, že jsem v tom, tak pak MS dorazí. Je to na palici. Moc ti přeju ty dvě čárky a hlavně klid. 🙂 Hrůza je, že jak je člověk pořád jako na jehlách a čeká a doufá a bojí se, nic pořádného neudělá. Jsem OSVČ a každý měsíc jsem potom děsně ve skluzu. 😝

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@konipasek008 no já radší nedoufám a říkám si to dorazí

kaci87
30. kvě 2015

Ahojky holky...potřebovala bych radu....18.5. Jsem byla na laparoskopii na pročištění a průchodnost.Za 5dni už jsme na to vlitly.Po jaké dobe mužů zkusit tehotensky test?Po kolika dnech bych tam mohla něco vidět.Díky za odpovedi

cepanka
30. kvě 2015

@kaci87 to je brzy, 5dni po laparoskopii urcite nemohla probehnout ovulace. Vysleduj minimalne ten prvni mesic cyklu.
Jinak obdivuji, ze si zvladla 5dni po sexovat...ja bya tyden neschopna vseho:D

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

co myslíte?? po 30 sekundach posledni ms byly 29.4 pokud jsem to dobre našla v kalendaři

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 no vidis, co sem rikala :D gratulkaaaa 🙂

lasirena
30. kvě 2015

@sukynecka01 tak dve carky znamenaji pozitivni vyslsdek...

ivonka85
30. kvě 2015

@sukynecka01 Já jsem na tom úplně stejně jako ty...stejné příznaky a stejný výsledek těhotenského testu. Asi jsme těhotný 😎

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

Holky zajdu ještě k doktorovi a udělám test ráno radšii a uvidíme zatím to neni jiste

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 ted uz vis, ze si vecer nepopijes:D

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 ale prdlacku, je to jiste...ale chapu te..ja jsem 14tt a neverim tomu do dnes po tech letech...

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

no nepopiju a ještě jsem se s přítele v obchodě pohádala že nechci rum že jsem z něho před 14 dny blila :D tak odešel z obchodu sem tam řvala :D D: uvidíme říkal radši nepředčasně se radovat

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 to chapu...ale myslim, ze se radovat muzes...uplne vim, jak ti je..posilam ❤

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka no akorát přijela mamka šla do večerky se synem a brácha taky dojel a ležel a já jdu za ním a brečela jseem a on nevedel jestli sem ráda nebo ne a brečel taky :D mamka přišla a ona doufam že to bude holčička holky jestli budu nechápu po 5 leteee

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 :D neboj, par tydnu a zacnes chapat:D

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka no uvidime muj dela jako by nic :d nebyla :d

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 to se podda, hned mu nalej :D

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka noo zatím nějak nechci slavit předčasně :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru