Mohu být těhotná, i když test je negativní?

barunka229
1. zář 2015

Zdravím holky,dámy
Mám problem 3 mesíce jsem brala v kuse horm. antikoncepci a ted poslední dva týdny chodím často čůrat třeba i každou půl hodinu i v noci, je mi hrozně nevolno,natahuje mě z pachů a občas zvracím cítím se slabě a je mi mdlo.Tak jsem vypustila Ha. a mensruaci jsem normalně dostala ale přiznaky pořád mam ale test byl negativní,prosím mate nekdo zkušenost stím že by jste otěhotnila když jste brala Ha v kuse? Děkuji 🙂

no_title
1. zář 2015

Ta pravděpodobnost je malá. Mimochodem, taky se mi to občas stává, že chodím často na záchod, jsem podrážděná a mi bývá špatně - hlavně z pachů, nejvíc mi vadí guláš a cigarety a vzhledem k tomu, že soused pod náma odpaluje jednu od druhé, jsem měla teď dost horké chvilky, ale test taky negativní. Nevím, proč to tak je 🙂.
To chození na záchod ale mám z otoků, v noci totiž ta voda z těla trochu opadne. Nemáš třeba taky otoky? Pak je to celkem vysvětlitelné 🙂

stekkna
2. zář 2015

Je to možné, já mentruovala do 3měsíce úplně normálně a mela jsem negativní test. Věděla jsem že jsem těhotná protože jsem to tak nějak cítila. Dojdi si k lékaři

barunka229
autor
3. zář 2015

Otoky nemám,začali jsme se snažit o miminko teprve tento měsíc tak jsem zvědavá jak to bude probíhat. 🙂 Každopádně děkuji,zkusím dojít k lékaři at mám jistotu. 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru