Možné tehotenstvi?

petra2157
5. bře 2024

zdravim, včera jsem sem psala ohledně možnosti být tehotna.. napisu to vše radši ještě jednou. Sex naposledy proběhl 14.1 a bylo to s ochranou, a ovulaci jsem měla 3.1. Poslední menstruace se mi dostavila 18.1 - 23.1. a pořád stále nic.. Těhotenské testy jsem si delala 5 dni zpátky a vyslo vše negativne. Půl roku zpět jsem použila plán B, a cyklus mi to rozhazelo, ale až takhle to ten cyklus snad rozhazet nemuze si myslim. Akorát pro změnu se mi včera dostavilo menší krvácení(nejspíš spineni🤷‍♀️), a dnes to mám to stejné.. proste to není ta klasicka menstruace která by měla být. Předem dekuji za odpověď❤️

lencaa11
5. bře 2024

@petra2157 pokud byla ovulace 3.1.. a sex 14.1 tak to těhotenství nebude spíš bude to s plánu B rozházené ..

petra2157
autor
5. bře 2024

@lencaa11 a to obrovský zpoždění plus jen lehké spineni nemůže znamenat tehotenstvi?

katule1990
5. bře 2024

@petra2157 Uz jsem ti odpovidala predtim, tehotenstvi to urcite neni, kdyz byl posledni sex 14. ledna. Testy uz by davno byly jasne pozitivni. Navic jsi mezitim normalne dostala menses.

petra2157
autor
5. bře 2024

@katule1990 ano vim, ale takhle dlouhý zpoždění, a k tomu místo menses jen lehky spineni, to mi přijde divny.. prominte ze se ptam, mam mensi obavy

lencaa11
5. bře 2024

@petra2157 může to bejt po tom vašem plánu B ,nebo cysta ,atd více než 100 jinich věci

petra2157
autor
5. bře 2024

@lencaa11 dekuji

terisek99
10. bře 2024

Vypadá to nadějně?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru