Můžu být těhotná, když je druhý těhulák slabší než první?

akmitaf
24. srp 2014

Ahoj holky úplně šílím v pátek jsem si dělala test a byl pozitivní - sice nebyly čárky stejné, ale obě byly krásně viditelné. Dnes jsem si dělala kontrolní test a z testovací čárky je jen duch. Mám strach, že je po všem. Prosím měl to tak taky někdo a dopadlo to pak dobře? Díky

teenyel
24. srp 2014

@akmitaf ahoj, a byl to stejný druh testu? Já zkoušela 2 druhy a také mě ten jeden druh vyděsil, protože byl mnohem slabší, než ten první. A jinak když jsem porovnávala s odstupem dní, zděsila jsem se, že je test slabší (stejný druh), ale potom jsem zjistila, že se to tak jen zdá, že to je tím, že ten první byl už pár dní zaschnutý a díky tomu ztmavl. Když jsem porovnala testy focené v časovém limitu po otestování, bylo vidět, že čárka maličko zesílila 😉

gwennie
24. srp 2014

těžko říct, záleží, jestli jsi dělala stejný test (mají různou citlivost) a ze stejně koncentrované moči (tzn. např. obojí z ranní moči), to jsou asi nejzásadnější faktory

akmitaf
autor
24. srp 2014

@gwennie test stejný, ale před tím jsem ho dělala večer a druhý dnes ráno

teenyel
24. srp 2014

@akmitaf a jak dlouho mešká MS?

akmitaf
autor
24. srp 2014

@teenyel dnes 5 dnů

andryskam
24. srp 2014

@akmitaf A jakou značku testu máš? Měla jsem to před 3 týdny stejně a bylo to tím testem. Měla jsem test od Unimarku a ten dělá duchy každému ☹ Těhotná bohužel nejsem. Tím tě samozřejmě nechci strašit.

akmitaf
autor
24. srp 2014

@andryskam to mi neříkej 😢 mám GS mamatest - ráno koupím další - jiné, ale bude to dlouhý dne

andryskam
24. srp 2014

@akmitaf Kup si v lékárně Dr. Max. přímo jejich testy, jsou nejspolehlivější. O GS mamatest jsem slyšela, že někdy udělají ducha ale až po limitu. Klidně si skoč ještě dnes pro test, dají se dělat i z odpolední moči. A některé holky mají právě "lepší" tu odpolední moč. Budu držet palce 🙂

akmitaf
autor
24. srp 2014

@andryskam no až zítra mám to cca 20 km do lékárny a nechci aby o tom věděl manžel - chci ho překvapit. Tak snad to klaplo

teenyel
24. srp 2014

@akmitaf tak se objednej k doktorovi, nebo si zaplať v odběrovém centru test na hcg. A budeš mít hned jasněji, než z domácího testu.

bajana
24. srp 2014

@akmitaf testy nie su 100%tne, ale ak bola ciarka vecer silnejsia ako rano, tak to nevyzera velmi pozitivne...ale mozno len zblbol test...ale este je skoro a velmi nepomozu ani krvne testy...mozu ukazat pritomnost HCG, ale robit ho len raz je k nicomu, treba sledovat, ci HCG rastie

akmitaf
autor
24. srp 2014

no zítra si zavolám k Dr. snad mi tu krev vezme a snad něco pozná. Taky si zítra koupím jiný test a zkusím to znovu, ale vít jak - měla jsem hroznou radost a teď mám hrozný strach

teenyel
24. srp 2014

@akmitaf za sebe mohu doporučit, že největší rozdíl jsem zaznamenala na Benu testech (těch zavíracích, ne obyč proužky). Na jiných testech nebyl rozdíl moc znatelný a časem se víc zkreslovaly. Zkoušela jsem 4 značky a tenhle ukazuje podle mě nejlépe 🙂

akmitaf
autor
24. srp 2014

moc díky - začínám vymýšlet důvod proč jed do města, aby mi to doma prošlo - asi do rána nevydržím

teenyel
24. srp 2014

@akmitaf tak ať to dobře dopadne a dej vědět 😉

z_kopretinka
24. srp 2014

@akmitaf mama test už asi není kvalita co bývala. Mě neukazoval nic ani 4. den po meškání - ani ráno. Jiný mi 4. den i odpoledne ukázal krásné čárky. Zkus od Dr. Maxe - levnější a kvalita určitě lepší.

andryskam
24. srp 2014

@akmitaf Řekni, že jedeš nakoupit 🙂 Budu držet palce, ať to dobře dopadne a dej nám vědět 😉

kass86
24. srp 2014

@akmitaf Doporučuji digitální ClearBlue a budeš vědět hned 😉. Jinak ráno a večer můžeš mít různou hladinu. V mém případě byla čárka silnější nestandardně večer. Držím palce.

brouzdalka
24. srp 2014

Mamatest nedoporučuji. Dělala jsem několik testů za sebou vždy po 2 dnech - 2. silnější než 1., ale 3. zase slabší. Pomalu jsem se z toho rozbrečela. Pak jsem si za další dva dny udělala dva testy najednou - zároveň je položila do vzorku moči a ejhle, na každém čárka jinak silná 🙂 Na jednom nic moc a na druhém dokonce silnější než testovací. Tak ten s nic moc čárkou jsem ignorovala a hotovo 😀

rudolflenka
24. srp 2014

Já jsem si první test udělala od IntiMEdu a II čárky byly hned krásně vidět, když jsem si dnes dělala test od Unimarku, tak to byli spíš duši 😀 Po delší době trochu ztmavnul. Ale jak tu někdo psal, je to asi testama a ten od IntiMedu se mi zdá docela spolehlivý 🙂

akmitaf
autor
24. srp 2014

No teda holky už jsem to viděla fakt černě a teď se tu zase malá naděje objevuje - do obchodu se nedostanu - manža odjela a malá musí spát v postýlce, tak fakt musím vydržet do rána. No pokud jsem těhotná, tak to tam bude i ráno - pokud nejsem už s tím nic nenadělám

akmitaf
autor
25. srp 2014

tak jsem to do večer nevydržela test provedla potupně na záchodě v práci - koupila jsem si 3, tak další budu dělat zítra ráno a uvidím. Dnešní je pozitivní a test je Lady Max do proudu moči 😀 😀 😀 tak tím to považuji za uzavřené - jsem těhotná, čekám holčičku a bude se jmenovat Viktorka a narodí se 1.5.2015 😀 😀 😀

akmitaf
autor
26. srp 2014

testík nahoře je clearblue ten dole je Lady Max - tak pokud bude někdo testovat, ať ví, co pořídit

78marcela
26. srp 2014

@akmitaf gratuluji, super, a moc se mi líbí, jak to máš vymyšlené:.-) co to bude a kdy...

andryskam
26. srp 2014

@akmitaf Super 🙂 Moooc gratuluji a tiše závidím 😉 A super, že už víš co a kdy 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru