Na ultrazvuku je dutinka velká 4 mm

keysi90
8. únor 2016

Ahoj holky,
dnes jsem byla u dr. Poslední menstruace byla 5.1. Těhotenské testy pozitivní. A na ultrazvuku byla vidět jen dutinka 4 mm, tak se chci zeptat, která jste to měla taky tak a bylo z toho prosperující těhotenství?
Za týden jdu na kontrolní ultrazvuk. Krev mi nebrala.

verka4d
8. únor 2016

Já jsem to měla úplně stejně u třetího těhotenství. Taky jsem šla brzo k doktorovi,měl to být zhruba pátý týden těhotenství,takže opravdu velmi ranné a taky bylo vidět jen cosi malinkého,nějaká malá dutinka. Řekl mi,že těhotná pravděpodobně jsem,ale že mi to ještě 100% nepotvrdí,ať přijdu za týden. Za týden to taky ještě nebylo nic moc,tak jsme čekali další týden a tam to už bylo v pořádku. Ale ještě další dva týdny než bylo vidět tlukoucí srdíčko a tím pádem i konečné potvrzení těhotenství. Když jsou pozitivní i testy,tak to bude určitě ono 🙂
Držím palečky,ať to všechno vyjde. Ale říkám,měla jsem to naprosto stejné a teď je tady z toho pětiletá holčička... 🙂
Přeji hodně štěstí 😉

keysi90
autor
8. únor 2016

@verka4d Děkuju moc, úplně jsi mě uklidnila =) Já právě dvakrát zašpinila tak jsem myslela, že je konec.

pety91
8. únor 2016

Já si také myslím, že ten nález na ultrazvuku je v pořádku.

keysi90
autor
9. únor 2016

@pety91 Děkuji moc za odpověď =)

amendee12
15. únor 2016

Já to má stejne 4-5mm vzali mi krev a uvidíme zítra volam na krev a pátek další utz🙂

keysi90
autor
15. únor 2016

@amendee12 Tak já po týdnu od konroly dutinku 14 mm a v ní žloutkový váček a fetální pol, zatím bez srdíčka, ale na to je ještě brzo =)

amendee12
15. únor 2016

Myslis že po týdnů vyroste o 10mm??

keysi90
autor
15. únor 2016

@amendee12 Mě říkala, že každý den o 1 - 1.5 mm, že je to dobře, pokud mi to teda blbě nezměřila, ale tvářila se nadšeně =)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru