Otěhotnění přes menstruaci. Jak velká je šance?

3. črc 2023

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je velká šance otěhotnění přes menstruaci? Má cenu brát si postinor? děkuji za odpovědi

lencaa11
3. črc 2023

V době Ms je sice šance ale záleží na vašem cyklu asi pro svůj klid bych si ho vzala

konidana
3. črc 2023

V dobe ms jsou neplodne dny, ne? Aspon ja na to celkem spoleham. Pred lety mi to kdysi fungovalo a doufam, ze to tak bude i nadale...

jaja01k
3. črc 2023

Šance je hodně malá, ale úplně vyloučené to není, takže pokud o těhotenství vůbec nestojíš, pro jistotu bych si ten postinor vzala.

lichozroutsudy
3. črc 2023

Nema, prakticky nemuzes otehotnet. Jedine, ze bys mela ovulaci hned treba 8. den cyklu a spermie si pockaly. Ale to je spis velka vyjimka.

sorboni30
4. črc 2023

Sestřenice otehotnela vždy jen přes menstruaci. Jinak ji to nešlo 👍
Má doma 3 kluky takže náhoda to nebyla

lluussii
6. črc 2023

Na tuhle povídačku jsme taky věřili s chlapem 😁😅 ...
Všechno je možné 💪🙈

orangutan123
6. črc 2023

@lluussii přesně tak. Moje mamka takhle otěhotněla s posledním bráchou. Rozdíl je u nás 14 let 😁 a taky se spoléhala že to nejde, protože za celý život jim to tak vycházelo

ina60
7. črc 2023

Moja mama otehotnela počas menzesu a vedela to naisto, lebo otec prichádzal zo služobných ciest len v určité dni.

kackabis
9. črc 2023

My počali prvního syna poslední den menstruace 🙂

mariti
9. črc 2023

@lichozroutsudy tentokrát nesouhlasím. Já např mám ovu 11.den a už vím, že kvalitní spermie počkají až 7 dní (nikoli uváděných 5). Důkaz- má prostřední dcera 🙂 takže si musíme dávat bacha i během MS.

teate
9. črc 2023

Já otěhotněla poslední den MS (7. den cyklu). Ale jaká je “šance”, to nevím. Sama nechápu, jak se mi mohlo tak rychle udělat vajíčko. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru