Pozitivní test a koronavirus. Máte zkušenost na začátku těhotenství?

23. pro 2020

Holky, tohle je test delany pred chvili, zitra ma prijit menstruace, myslite, ze dorazi? Nejhorsi je, ze zrovna prodelavam koronavirus ☹ o jedno miminko jsme prisli a ted toto 🙈 nezvetsily se mi prsa, ani neboli, je to normalni? Ma prosim nektera zkusenost s coronavirem takhle na zacatku tehotenstvi? Dekuji!

mamikry
23. pro 2020

Test mate pozitivni hezky, ale jestli dorazi ms, to teda vazne nevim. 😉 Covid se tu uz parkrat resil, pokud nemate tezky prubeh a velke teploty, pak by to na miminko nemelo mit zasadni vliv. Prsa takhle na zacatku bolet jeste nemusi, priznaky se objevuji az pozdeji, to je individualni vec.

lachtanice86
23. pro 2020

Mas vysoké teploty a těžký průběh? Pokud ne bude to nejspíš v pohodě. A to jestli prijde ms ti nikdo neřekne, může zítra, za týden nebo nemusí

autor
23. pro 2020

@lachtanice86 ne, mam lehky prubeh, zvysena teplota, slabost, unava, bolest tela. Ms mam mit az zitra, tak treba to nedej boze jeste dostanu. Testy od jine znacky jsou totiz slabe

holkaokomodra
23. pro 2020

Taky záleží jak je ten, který test citlivý. Chápu jak se teď asi bojíš, a držím ti palce ať to dobře dopadne, odpocivej, pusť si něco hezkého a snaž se spát, teď ti stejně nezbývá nic jiného než vydržet... Taky se o to snažím a neboj přesně vím co prožíváš, sice nemám koronu, ale jsem těhotná po čtyřech nezdarech... Hodně jsem se bála na začátku, ale s postupujícím týdny je to čím dál lepší, tak se drž 😊 bude dobře

autor
23. pro 2020

@holkaokomodra ja mam za sebou prave zamlkle tehotenstvi a ted koronavirus, tak se bojim, zaroven vim, ze co se ma stat, stane se...moc Vam dekuji a preji krasne Vanoce! 🤗❤

marcicek84
23. pro 2020

No akutni faze korony trva kolik 2-3 tydny a obvykle v uplnych zacatcich,kdy matka vetsinou ani nevi, ze je tehotna do toho cca 6.tydne by to plod ovlivnit nemuselo,pokud se udrzi...takze bych odpocivala a byla v pohode,stres ti nepomuze,spise naopak...

moni_12
23. pro 2020

Já bych byla klidná, já sama covid prodělala v 10tt a hledala jsem si k tomu informace. Horší by byla vysoká horečka, toto berte jako virozu, vylezte a bude to dobré 🙂

autor
23. pro 2020

Moc vsem dekuji!

ellyem
24. pro 2020

V listopadu jsem byla covid+ a zjistila jsem, že jsem těhotná. Na gynekologii mi řekli, že pokud jsem neměla horečky, je to v pohodě. Mimčo zatím dobře prospívá, takže pokud neležíš se čtyřicítkama, je to v pohodě 🙂

rebiz
24. pro 2020

Tak já jsem na tom úplně stejně. S pozitivním těhu testem jsem zároveň měla i pozitivní covid. Začalo to jako nachlazení, pár dní teploty do 38, pak se drželi na 37,5. Jinak suchý kašel a ztráta chuti a čichu. U MUDr jsem byla v 6+5tt, sice srdíčko bylo vidět, ale embryo prý hrozně malé, tak kontrola za 14 dní a uvidí se jak to vypadá. Čekání je nekonečné a tak nějak se bojím, že to nevypadá dobře. Sama MUDr s covidem takhle na začátku zkušenost nemá.

autor
24. pro 2020

@rebiz to me mrzi, snad to bude v poradku, kdy jdete na kontrolu? Dejte prosim vedet

rebiz
24. pro 2020

Jdu na kontrolu v úterý. Dám pak vědět. Člověk se snaží myslet pozitivně, ale je to těžký ☹

autor
24. pro 2020

@rebiz to ja znam...obzvlast pokud uz mate spatnou zkusenost jako ja...drzim pesti!!! Dejte prosim vedet

rebiz
29. pro 2020

Tak bohužel zamlklý ☹ na sonu bylo vidět, že dost vyrostlo, ale srdeční akce už nebyla.

autor
29. pro 2020

@rebiz moc me to mrzi. Take jsem to jednou zazila ☹

dixi86
29. pro 2020

je jedno, ze je slaba. Ale je tam! drzim pesti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru