Pozitivní test a menstruace. Někdo podobně?

nikitta3
12. dub 2023

Zdravím vás, mám dve deti u oboch som testovala v prvy den vynechání menstruace,testy som mala u oboch stejné. Ted pred tydnom som tak isto po vynechání menstruace udelala test,bol pozitivní. Další den udělala další kde už čárka bola o nieco silnější. Dalej som netestovala nakolko som myslela ze je to tehotenstvo tak ako u mojich dvoch těhotenstvach so synami. Lenze o 6 dni nato som začala krvacet (klasická menstruace)😢 objednala som sa k doktorovi na dalsi tyden. Mam strach ze to nedopadlo dobre, myslite ze je este nejaka naděj ze by tam bolo miminko? Nestalo sa to niekomu nahodou tiez a miminko z toho bolo? Ďakujem 🙏

laiila
12. dub 2023

@nikitta3 měla jsem to stejné, testy ukázkové i digitální stoupal a osmý den po vynechané MS jsem začala krvácet, dle doktora biochemické těhotenství, krví mi vše odešlo ( když jsem viděla ty kusy ani jsem nedoufala, že by to mohlo být dobré). Pokud jsi měla jak píšeš klasickou MS, tak to nevypadá dobře, ale zkus testík, mě ihned zeslábnul na minimum :( , ale hlavu vzhůru, prý je to dané geneticky, buď špatné vajíčko nebo spermie a příště už to může být v pořádku. Držím ti moc palce 🙂

nikitta3
autor
12. dub 2023

@laiila Ďakujem za odpověď 🙂 ano je to klasicka menstruace, ani som nevedela ze se nieco take moze stat😔 brala som to ako hotovu vec ze je na ceste tretie mimi,tak ako to bolo u synoch,rovnake testy a rovnake priznaky🤷🏼‍♀️ ale lepsie toto nez prist o dieta neskor, a ak to nebolo geneticky silne embryo tak je asi lepsie ze to odislo hned.

pepickovapavlinka
12. dub 2023

Bohužel na začátku to je vždy buď a nebo.Ale teď budete mít pohnojeno a příště to už výjde 🍀🍀

nikitta3
autor
12. dub 2023

@pepickovapavlinka Ďakujem🙂🍀

lencaa11
12. dub 2023

@nikitta3 mohlo to bejt biochemické tehotestvi tělo to rozhodlo že to není ok...zřejmě

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru