Pravděpodobnost otěhotnění. Jaká je?

5. črc 2022

Ahoj, cykly mám dost dlouhé a nepravidelné a nechci si to teď rozházet ještě postinorem, HA neberu, není moc důvod :D Měla jsem styk, který byl prvních pár chvilek bez kondomu, po chvilce už s. Tak by mě zajímaly vaše názory nebo zkušenosti, jaká je pravděpodobnost, že by z takového styku mohlo být těhotenství? Je mozne, aby treba preejakulat obsahujici spermie mohl vytect hned ze startu? Nebo bývá zpravidla před koncem? Ovu nevím, ale raději predpokladejme, že bylo plodné období.
Děkuju za názory.

mydlova
5. črc 2022

Tak u mě přes 2 roky, každý měsíc plná nálož, v období ovulace a nic 😄 pak kamarádka s kamarádem úlet, hned ho vyndal a bylo z toho Mimi 😄 zkušenosti od jiných jsou ti celkem k ničemu 😄 za 21dni po sexu udělej test a uvidíš 😄

autor
5. črc 2022

@mydlova pěkné no 😅

gbp
5. črc 2022

presne tak @mydlova 👍
mas to proste bud a nebo 🤷🏼‍♀️
ja bych taky za sebe rekla spis ze teda ne (my se snazili 3 a pul roku o mimco 🙈) a nekdo ti rekne, ze otehotnel klidne pres antikoncepci 🤷🏼‍♀️ to bude podle toho, kdo ma jakou zkusenost 😄

optimistic
5. črc 2022

Nemusíš se bát, pravděpodobnost se blíží nule

autor
5. črc 2022

@gbp Jojo mě je to jasné, proto mě ty zkušenosti zajímají 😁 Nejbližší lékárnu, která je dnes otevřená, mám hodne daleko, takže to risknu a budu doufat, že nic neuteklo 🙈

@optimistic děkuji, tak snad ano!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru