Těhotenské příznaky, test negativní

poppy2
12. srp 2017

Ahojky,vim, ze zadna z Vas nema vesteckou kouli, aby mi odpovedela, ale spis mi jde o podobnost a zda to nekdo zazil, tak jako ja. Mela jsem o tyden opozdenou menstruaci, pote prisla,trvala 4 dny, ale 3 dny z toho byli jenom spineni, takze jsem menstruovala jakoby 1 den. A po menstruaci mi je proste divne. Myslim si, ze priznaky nemam vsugerovane, protoze o mimi se nijak nesnazime, ale po ranu a vecer mi byva spatne a celkove cely den mam zaluzek na vode, nemam moc na nic chut a kdyz uz si neco dam, tak zase zaluzek na vode a mam strasne nafoukle bricho. Mam sucho v ustech, takze porad piju, coz potom litam porad na wc :D A hlavne citim strasny tlak v podbrisku, jako pred menstruaci, ale je to takova "jina" bolest, boli me i v krizi a hlava, ale prsa vubec, jenom, kdyz si na ne pritlacim. Dnes dopoledne jsem si delala TT a negativni. Je mozne byt tehotna i s menstruaci a na testu se to ukaze pozdeji? Nikdy jsem takove stavy po skonceni menstruace nemela.

beetlejuice1666
12. srp 2017

@poppy2 Pokud je TT negativni, tak s nejvetsi pravdepodobnosti tehotna nebudes. Muze jit o nejakou virozu, pripadne hormonalni disbalanci. Navstiv lekare. Vic se tu asi nedozvis.

jaanicce
12. srp 2017

@poppy2 Ja mela negativni testy i na krvi a stejne se pak ukazalo, ze jsem tehotna. Jen priznaky jsem mela jine. Nespinila jsem vubec, ale prikladala jsem to tomu, ze jsem prospinila cely minuly mesic (prestala mi fungovat antikoncepce). Ze zacatku mi spatne nebylo, jen me strasne bolela prsa a dost mi natekly. Zle mi bylo az pozdeji a spis z hladu. Zizen asi jako jedina sedi spolecne s curanim. Ale buh vi, kazda jsme jina.. 😔 💃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru