Těhotenský test a divnost...Myslíte, že je to duch?

paumerka
7. zář 2020

Ahoj ženy dnes jsem si udělala test ráno mamatest ten negativní ale před chvilkou jsem udělala intime viz foto myslíte zeje to duch nebo jen ryska čárka naskocila hned mám 4 dny do ms.vim netestovat před ms ale je mi fakt divne od minulého týdne jsem peibrala 4 kila oči nevím kdy byla cykly mám někdy 31dni

monika3456
7. zář 2020

@paumerka vidim ducha, ať sili 👍

jjasmina
7. zář 2020

Já teda nevidím nic

klchudik
7. zář 2020

@paumerka také něco vidím 😊 zkus za dva dny znovu ☺

nina004
7. zář 2020

@paumerka vidím ducha. Máš ešte štyri dni do ms,tak dovtedy by mala čiarka pekne zosilnieť 🍀🙃

paumerka
autor
7. zář 2020

@klchudik fakt jo ale teď jsem udělala rosmann plastovy a sotva viditelny duch možná takže asi nic ach jo

tasimia
7. zář 2020

@paumerka jako každý mesic, sotva viditelný duch.

palja
7. zář 2020

Vidím, doufám, že bude sílit ✊ještě máš čas, já bych testovala až tak dva dny po vynechání MS 🍀💞

vineta
7. zář 2020

@paumerka No, vzhledem k tomu, že to takhle máš pomalu každý měsíc a nic z toho, asi by ses měla přestat soustředit na duchy a čekat na opravdu pozitivní test. A ve volných chvílích se soustředit též na čárky ve větách, pokud tedy můžu poprosit, ať se to dá číst 🙈

paumerka
autor
7. zář 2020

@tasimia koukam že jsi pořád ostrá a zlá máš děti?

stastnamatka07
7. zář 2020

@paumerka Nic nevidím 😉

renat23
7. zář 2020

@paumerka Ja ho vidím a drzim palečky, to ze ti ten plastový ukázal slabšího ducha nic neznamená každý test je jiny, lepsi testovat stejným aspon ze začátku aby si videla jestli sili. Každý test ma jine barvivo. Hodne štěstí

paumerka
autor
7. zář 2020

@renat23 děkuji moc také vidím ale slyším hodně ze je to ryska tak nevím.moc děkuji doufam že bude silit.

mzacikova
7. zář 2020

Já vidím. Rossmann je 25tkový, ne?
Zkusila bych za 2 dny, ale ideál opravdu počkat do ms plus minus den

paumerka
autor
7. zář 2020

Rosmann je 10dekuji zkusím a když na něm nebude nic tak je to jasné přijde mrcha.

mzacikova
7. zář 2020

Já jsem za Mamatest a nebo z Benu, těm věřím a neukázaly nic falešně, zkusila bych je za pár dní 😊 to už se ukáže

klchudik
7. zář 2020

@paumerka z vlastní zkušenosti tak z maxe nic moc (málo barviva), mě se osvědčil z doktora maxe 😊 a nebo mamatest ☺ a hlavně citlivost 10

terezanovotna30
7. zář 2020

Divnost... Hmm to jo, zvlášť ty čtyři kila za týden 😂😂😂

sudylichozrout
7. zář 2020

@paumerka Porad dokola... 🤦🤦

paumerka
autor
7. zář 2020

No to máš co říkat furt si stěžovat jaký máš život a zdraví v prdeli bože bože takový lidi miluji.tak laskavě drz hubu když to není k tématu.dekuji.

tasimia
7. zář 2020

@paumerka já nejsem ostrá, jen říkám, že jako každý měsíc sotva viditelný duch 🙂 proč prostě nepočkas do zpoždění?

paumerka
autor
7. zář 2020

@tasimia každý měsíc ne už jsem netestovala 3 měsíce,ale děkuji nejde to chápeš

tasimia
7. zář 2020

@paumerka akorat si tady každý měsíc pod jiným nickem, přeji každé mimco, jen nechápu, že si každý měsíc děláš takový stres.

agneska7
8. zář 2020

No možná něco málo. Ale ty 4 kg určitě nejsou příznak těhotenství 😁

paumerka
autor
8. zář 2020

@tasimia mám pouze 2 a to ví všichni takže já nemám co skrývat a když se to nikomu nelíbí tak ať nekomentuje ne ach jo.

tasimia
8. zář 2020

@paumerka ty si položila otázku pokud se nepletu, ne? A já odpověděla.

martaskaaa
8. zář 2020

@agneska7 to snad ani nejde tolik přibrat za týden ne? 😁

agneska7
8. zář 2020

@martaskaaa tady na mk je možné všechno 😆😆😆😆😆😁

lilianapul30
8. zář 2020

Vidím, ať sílí 🙂 určitě dej pak vědět, jsem strašně zvědavá. Přeji hodně štěstí ☺️

paumerka
autor
8. zář 2020

@lilianapul30 děkuji moc doufam že ano konečně normální člověk.dekuji fakt.dam vědět odpoledne udělám test mám mamatest a benu růžový.

paumerka
autor
8. zář 2020

Tak jsem zkusila benu růžový ale asi nic možná malinko duch ale vyšel až asi necelých 10minut

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru