Těhotenství?

juliad11
9. čer 2022

Dobrý, den,chtěla bych se zeptat dělala jsem si test tenhle týden v pondělí byl negativní ve středu pozitivní, tak mě doktor poslal na krev co se týče hormonů hcg a ten byl negativní a dnes ráno jsem začala krvácet, sice taková hnědá krev ale asi zřejmě to bude menstruace .Spíš mi nejde do hlavy ten pozitivní test .Nevíte zda to je normální. DEKUJI

tasimia
9. čer 2022

@juliad11 biochemické.

jjasmina
9. čer 2022

@juliad11 biochemko

juliad11
autor
9. čer 2022

@jjasmina teď nějak nerozumím, ale nerozumím taky tedy asi dělají vadné testy

lachtanice86
9. čer 2022

@juliad11 biochemické těhotenství. Těhotna si byla, ale něco bylo špatně, tak se těhotenství neudrželo a odejde s ms.

l01991
9. čer 2022

Test byl v pořádku akorat jak holky pišou,něco bylo špatně...

Jako biochemické těhotenství je označován stav, kdy dojde k oplodnění vajíčka v období ovulace, ale nedojde k jeho následnému uhnízděni v děložní dutině, ke kterému u běžného těhotenství dochází do tří týdnů od oplodnění. Oplodněné, ale neuhnízděné vajíčko pak odchází z těla ven spolu s menstruačním krvácením.

juliad11
autor
9. čer 2022

@l01991 takže se teď jen vyčistím a můžu otěhotnět zas

l01991
9. čer 2022

@juliad11 přesně,beru to jako "zpožděni ms ",za 2tt bys měla mit normalně ovulaci.Nemusiš na nic čekat.

jjasmina
10. čer 2022

@juliad11 test byl v pořádku,po ms se začnete snažit zase

juliad11
autor
10. čer 2022

@lachtanice86 jsem z toho nějak špatná 😔

juliad11
autor
10. čer 2022
vikysek0987
10. čer 2022

Tak kdyby to bylo biochemické, byla by nejspíš pozitivní krev,když byl test, ne??Některé testy dělají čárky běžně, aniž by šlo o těhotenství, bohužel....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru