Těhotenství i přes menstruaci a negativní TT. Je i tak šance?

magdinka007
8. srp 2023

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli některá nemáte zkušenost. Mám celkem pravidelný cyklus 28dní, ovulaci cítím vždy zhruba v polovině cyklu. Minulý měsíc jsme s partnerem měli styk kolem ovulace. Dá se říct, že chráněný - používáme globule pharmatex + přerušujeme, ale jasně, i tak to není jistota :D no a týden před MS mi začali příznaky těhotenství, na den přesně jsem to ale dostala a MS byla asi tak jako každá jiná. Teď mám 11.den od začátku MS a příznaky mám pořád. Včera jsem si dělala obyč test a dnes raději digitální Clearblue, ale oba jsou negativní. Myslíte si, že i tak by byla šance, že bych byla těhotná? Kdyby mi furt nebylo tak zle a neměla jsem citlivá prsa, tak řeknu, že je to vyloučené, ale takhle jsem z toho zmatená.

misha31
8. srp 2023

To bude nejaky jiny problem, na tehotenstvi to nevypada. Psychika je nekdy mocna...

lencaa11
8. srp 2023

@magdinka007 těhotenství to nebude to může klidně bejt k ovulaci ,hormony atd ...

katule1990
8. srp 2023

@magdinka007 Z toho sexu, co popisujes, sance 100% neni, test uz by byl davno pozitivni. Navic jste se chranili a dostala jsi menses.

julie290
19. říj 2023

@magdinka007 tak, čo ako si dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru