Těhotenství nebo jiný zdravotní problém?

ajakordi
30. črc 2023

Ahoj mám dotaz.
S manželem jsme měli styk 19.7 na dovče.
Momentálně mám 9 den zpoždění .Menstruaci dostávám od porodu vždy pravidelně kolem 22 .
Mám občasné bolesti v podbřišku ,jsem unavená ,občas je mi nevolno ,jinak se cítím v pořádku. Byla jsem i nastydlá nejspíš z bazénu. Docela dost jsem měla dlouhodobý stres .
Dělala jsem si tri testy všechny negativní.
Ovulace počítám ,že je vždy od toho 4 dne v měsíci .
Momentálně jsem 38 den cyklu.
Mám sedmiměsíčního syna a další dítě bohužel nechceme ze zdravotních a osobních důvodu. Syna kojím.
Styk máme nechráněný ,ale manžel si dává pozor a je si jistý.
Zajímá mě názor zde ,jestli je možné ještě těhotenství,nebo to může být po porodu a tím,že kojím. Jestli ano ,tak jestli je normální že pár cyklu jsou kolem 30-31 a teď takové zpoždění,jestli je to možné.
Ještě jsem zapomněla vypadávají mě dost vlasy a mám sem tam modřiny po těle.
Jsem dost stresový tip ,takže příznak jak nevolnost prisuzuji stresu.
Děkuji za názory.

lencaa11
30. črc 2023

@ajakordi @ajakordi pokud kojite cyklus může od hormonů bejt rozházeny modřiny ,vlasy je od kojení skrz vytaminy tělo potřebuje dodat jinak i stres je možný a to že do dává pozor to bych úplně nebrala na 100% za ochranu jsou můži které mají kapičky ještě než jsou na konci... Asi bych zvolila radši ochranu a pro svůj klid udělej te za týden test ...cca ..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru