Těhotenství nebo ohrožující problém?

fafrle
25. lis 2023

Ahojky, mám dilema. 6.11 jsem měla laparoskopii a hysteroskopii kvůli endometrioze. Týden před nevim přesně kdy jsme s přítelem souložili a proto že beru HA tak vše šlo dovnitř ALE v době hospitalizace po laparo a hysteroskopii mi zapomněli dát jeden den tabletky HA myslím že to bylo 8.11. HA jsem brala ráno a díky tomuhle vynechání teď beru HA večer protože mi to celé prekopali. Po propuštění jsem krvácení celkem silně prý je to normální a ptali se mě jestli nemám už Menzes ale nemohla jsem protože jsem brala aktivní pilulky HA pak to cca po týdnu prestalo pak jsem měla 4 dny pauzu neaktivnich to jsem začala znova krvácet po nasazení první aktivní pilulky se to klasicky zastavilo to bylo včera a dnes jsem znovu začala krvácet a to beru aktivní pilulky HA. Mám klasické fíky bohu konečně menstruační bolesti tj. Kříž a podbřišek a ne tu hrůzu co jsem měla dřív kvůli endo no ale… nechápu to… v podstatě krvácim už měsíc v přestávkami. Může v tomto případě jít v takové situaci o těhotenství? Kvůli jednomu dní vynechání? Od propuštění jsme měli sex ale opravdu něžně a přítel se raději neudělal do mě protože mě vše bolelo a kvůli případné infekcí. Takže sex cca týden při vynechání jedné pilulky a před vynecháním pilulky laparo a hysteroskopie. Je možné tedy těhotenství nebo v takovém případě vůbec? A je normální že takto stále krvácim a mám klasické menstruační bolesti hlavně Teda Kříž na to nejsem zvyklá moc vždy mě to šlo do nohou a do podbřišku při MS. Děkuji za odpověď

lencaa11
25. lis 2023

@fafrle ano možné je že krvacite máte po operaci jste jako v 6 neděli tak že žádný sex by teď neměl bejt a těhotenství to taky nebude

mia_von_prag
25. lis 2023

Krvácení měsíc vkuse není příznak těhotenství. Kontaktovala bych lékaře kvůli tomu krvácení a se sexem bych počkala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru