Vynechání menstruace, příznaky těhotenství, na testu /

vevik95
29. bře 2015

Zdravím, měli jsme několikrát nechráněný pohl. styk.. Poslední MS přišla 19.2. A teď už mám 11 dni zpoždění MS nikde, tak jsem si dělala testy a tam pořád / , akorát na jednom posledním byl sotva viditelný duch. Mám citlivá prsa na dotyk hrozně bolí a večer nebo kdyz si lehnu tak mám pocit na zvracení. Stalo se vám to někdy že vám nakonec Dr. Řekl že jste těhotné a ani nevyšel TT pozitivně? 😉

veru001
30. bře 2015

@vevik95 Ahoj, mám stejný problém. Poslední MS jsem měla 14.2. a teď stále nic. Testy vychází stále negativně. Občas mám bolení a píchání v podbřišku, změny nálad a šíleně se přejídám. Prsa citlivá nemám, ale pocity zvracení mívám občas ráno po probuzení.

vevik95
autor
30. bře 2015

Dneska jsem byla u dr a ten mi řekl že mám zvýšenou sliznici a je to nachystane na miminko a nic tam není vidět tak zítra jdu na krev a uvidí se co dal no

veru001
31. bře 2015

Tak držím palce 🙂 ... Můj doktor ma teď týden dovolenou. Takže mě čeká ještě týden nejistoty. Nebo myslíte, žeomi mohou udělat ultrazvuk jinde?

veru001
31. bře 2015

@vevik95 Tak držím palce ... Můj doktor ma teď týden dovolenou. Takže mě čeká ještě týden nejistoty. Nebo myslíte, žeomi mohou udělat ultrazvuk jinde?

vevik95
autor
31. bře 2015

Myslim že v nemocnici by ho udělat mohli, ale radši si počkej ten týden 🙂 aby tam už bylo všechno vidět 🙂

veru001
31. bře 2015

Snad bude co vidět 🙂

vevik95
autor
31. bře 2015

Držím palce aby bylo 🙂

veru001
31. bře 2015

Dnes jsem si ještě zkusila udělat test, a vidím tam takového malého ducha, jen si nejsem jistá, jestli z toho už neblázním 😀

belindahorakova
4. dub 2015

Ahoj... Já mám dnes 6 dní zpoždění, těhu test negativní. Poslední MS byla 1.3. Tak jsem zvědavá, jak tohle dopadne... Pokud je to těhu, bylo by to ze 22.3. Ještě brzo na test?

aronek
5. dub 2015

@belindahorakova ahoj, jsem na tom stejně. MS poslední 5.3., možnost otěhotnění 22.3. další MS nikde. Test zatím u mně bílý 😒 Zkoušela jsem včera a pokud MS nedorazí zkusím zítra 😉

veru001
5. dub 2015

@belindahorakova Ahoj, myslím si, že s testem bych ještě chvíli počkala, jestli je to těhu, bude to pak alespoň krásně vidět 🙂

veru001
5. dub 2015

@aronek Já mám testy také stále úplně bílé. Kamarádka mě teď postrašila s mimoděložním těhotenstvím, tak mám z úterní návštěvy doktora poněkud obavy...

pajdousekk
5. dub 2015

Holky jestli mate ovulacni test, tak si ho zkuste udelat. Me to ukazal driv nez tehotensky 😉

aronek
5. dub 2015

@pajdousekk bohužel ovulační test nemám, ale MS zatím nikde, tak doufám 😉

aronek
5. dub 2015

@veru001 na mimoděložní bych to neviděla, to se totiž nepozná jinak než na UTZ a jsou při něm velké bolesti 😉

veru001
5. dub 2015

@aronek Tak to se mi mírně ulevilo! .. Žádné velké bolesti naštěstí nemám, tak stejně jako ty doufám 🙂

aronek
5. dub 2015

@veru001 mimoděložní bych opravdu neřešila, spíš jestli to vyšlo, nebo ne 😉 a na tom jsme stejně, prostě počkáme jestli dorazí MS, nebo se ukáží // 😉 Zkoušela jsi test?

veru001
5. dub 2015

Moc bych si přála aby to klaplo 🙂 .. Test jsem zkoušela několikrát, jednou se mi zdálo, že jsem viděla malého douška, tak jsem si druhý den udělala test nový, ale bohužel bílo... Teď se mi dva dny po sobě stalo, že mi dokonce z jednoho prsu vytékalo mlezivo, tak nevím, zda jsou to hormonální změny nebo jsem opravdu těhule 😨

aronek
5. dub 2015

@veru001 já ještě kojím mladšího synka, takže podle tohoto to nepoznám 😅 Ale prostě dokud není MS je naděje 😉

majcelka
5. dub 2015

Ahoj, me vyšel pozitivní tehu test az 15. den po vynechání MS, takže neděje tu určite je🙂

veru001
5. dub 2015

@majcelka Já měla poslední MS 14.2. a teď stále nic. Občas mám bolení a píchání v podbřišku, a bolení zad. Prsa citlivá nemám, jen ty výtoky z nich ☹ .. Jen mi nejdou do hlavy ty negativní testy...

majcelka
5. dub 2015

@veru001 Prsa jsem taky citlivá neměla, ale boleni a píchání v podbřišku jo. Někde jsem četla, ze někomu nevyjde poz tehu test a přesto je tehu. Co je na tom pravdy nevim

pajdousekk
5. dub 2015

Holky me to ty obycejne prouzkove testy neukazali ani kdyz jsem byla vic jak mesic tehotna.. Ukazal mi to az drazsi test, takovy plastovy na ktery se cura a je hodne citlivy. Takze urcite nezoufejte 😉

veru001
5. dub 2015

@pajdousekk Já jsem měla ten trochu ,,lepší,, od GS Mamatest, ale ty prý bývají hodně klamavé 😒

pajdousekk
5. dub 2015

@veru001 ten od GS Mamatest mi to taky neukazal. U me fungoval těhotenský test Clearblue Visual www.zbozi.cz/vyrobek/tehotensky-test-clearblue-...

belindahorakova
6. dub 2015

No já jsem testovala jen jednou, v pátek. To bylo 6ty den zpoždění. Teď netestuju a čekám. Příznaky zatím žádné, nebo spíš to, co se da přisoudit různým věcem. Ale kamaradka měla reakci na test až 15 dnů po vynechání. Záleží na datu oplodnění. Což netuším. Prostě mě jen pobolívà břicho. Uvidíme. Dnes 9 tý den...mimi si moc přejeme. 😉

belindahorakova
6. dub 2015

@aronek taky mám možnost 22.03.. Tak uvidíme. Vem si, ze kdyby byla posunutá a mršky si počkaly. Máš třeba ještě plus 4 dny. Jsem ráda, ze nečekám sama ;)

aronek
6. dub 2015

@belindahorakova tak u mně smůla, MS dorazila. 😢 Držím palečky, aby to vyšlo tobě 😉

belindahorakova
6. dub 2015

To mě mrzí... Snad příště. U mě MS nic a ani náznak, ze by měla přijít, ale i tak to beru v klidu... Nevím co se děje...

veru001
6. dub 2015

@aronek
@belindahorakova
Holky mě dnes začalo hrozně bolet břicho, jako kdyby měla přijít MS, ale zatím nic, tak tajně doufám, že ani nedorazí ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru