Z prsů vytéká bílá tekutina, těhotenství x nemoc?

kikinka1200
18. led 2017

holky mám takový problém když jsem ještě těhotná nebyla a začala mi téct bíla tekutina z prsou fakt jen malinko každý den když si prso zmačku tak z něj vyteče něco jako mlíko s vodou dohromady ale hrozně malinko. Těhotná si myslím že být nemůžu včera mi skončila silná menstruace a příznaky jiné taky nemám, tak si myslím že to bude nějakej zánět nebo tak něco. setkala jste se už nějaká s tím ? co to znamená ?

majaaa82
18. led 2017

@kikinka1200 Mě se na tohle jednou ptal jednou můj doktor, byla to součást diagnostiky k něčemu jinému a s otěhotněním nesouvisejícímu. Tak jsem se ptala, co by to znamenalo a on říkal, že kdybych to měla, znamenalo by to vysokou hladinu nějakého hormonu, který pak v té koncentraci způsobuje neplodnost.

fiedlermonika
18. led 2017

prolaktinu a bere se na to většinou perloderm

kikinka1200
autor
18. led 2017

@majaaa82 aha :( ajajaj no v tuhle chvilku jsem spíš ráda že to není příznak těhotenství 🙂

fiedlermonika
18. led 2017

at ti udela doktor krevni test na prolaktin a uvidi se jinak by se musel hledat jiny důvod me se tohle presne stalo když sem zacla užívat antidepresiva jako vedlejsi ucinek

majaaa82
18. led 2017

@kikinka1200 Pro jistotu si ale zavolej na gyndu a pořeš to s doktorem. Určitě to není normální stav. Asi tam nějaká hormonální disbalance bude.

kikinka1200
autor
18. led 2017

jojo určitě zavolám takže myslíte že by to mohla být zvýšená hladina proklatinu ?

majaaa82
18. led 2017

@kikinka1200 vzpomínám si, že takhle nějak mi to říkal a jmenoval i hormon prolaktin. Jen jsem to zapomněla a jak to fiedlermonika napsala, tak mi to cvalko.

kikinka1200
autor
18. led 2017

dobře děkuju holky 🙂

majaaa82
18. led 2017

@kikinka1200 není zač. Hlavně, ať jsi brzy v pořádku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru