Apartmán na jižní Moravě

jasmina44
30. črc 2017

Milé maminky,
i když je to asi opakující se téma,ale byla by tu nějaká hodná duše, která by mi poradila apartmán na Jižní Moravě, pobyt s ročním a sedmiletým dítětem s možností výletů s kočárkem, koupání? děkuji

daniellah
30. črc 2017

Apartmán mohu doporučit penzion Žurek, moc pěkný, i cena hezká ve Velkých Bílovicích. Akorát na koupadlo autem do Hustopečí, hezké koupaliště a výletů po Jižní Moravě hodně. Já mám nejradši z Moravy vesnici Bořetice, v nedaleké vesnici také koupaliště, bobová dráha...záleží co máte rádi 🙂

soleilll
30. črc 2017

@jasmina44 Za mě vede Perná - Výminka nebo Pergen. Koupání teda v jejich bazénu, na koupaliště jedině dojet, ale s ročním je možná lepší malý soukromý bazén. Na výlet pak do Znojma, případně jestli zvládáte terény, tak celá Pálava. 🙂 A nejlepší výlet je samozřejmě do sklípku, tam ale teda radši bez kočáru...

jasmina44
autor
30. črc 2017

@daniellah děkuji za tip, napsala jsem jim, jestli nemají volná místa, tak uvidíme, je to už za tři týdny a to na nás asi nebude nikdo zvědavý v hlavní sezoně 🙂

jasmina44
autor
30. črc 2017

@soleilll též děkuji, i tady jsme napsala na obě místa, tak jsem zvědavá, jestli alespoň v jednom bude volno

blahova_andrea
30. črc 2017

My byli s rok a půl starým synem s penzionu Pohádka v Lednici. V okolí je spousta tras, které jsme zvládli i s kočárkem. Bazén a dětské hřiště mají na dvorku, zahrádce, mezi apartmány. Majitelé byli moc příjemní.

mississka11
30. črc 2017

Budu trochu narcistická, ale Hodonín-Penzion Lipovka. Za par korun opravdu hezké ubytování. Pokoje jsou v patře, ale kočár lze zaparkovat pod schody, s dětmi problém neměli, možnost snídaní, sociálka na pokoji. V Hodoníně jsou lázně, ZOO, plavby po řece, dětské centrum. Kočárek nikde problém nebyl. 10 km zámek Milotice, kousek do Lednice...

jasmina44
autor
31. črc 2017

A holky na Dolní Moravě vás nenapadá ubytování? Obávám se, že sehnat něco volného bude pěkný problém...

editah222
31. črc 2017

@jasmina44 na Dolní Moravě, hotel Vista, chata Terezka,chata Marcelka (vše má jedna firma, takže na jednom webu) penzion Jiřinka, Sport Hotel DM - to jsou ty které můžu doporučit. Pokud chcete ubytování v soukromí tak http://roubenka-dolni-morava.cz/ubytovani-dolni.... Tyhle všechny můžu doporučit.
Ubytování tam je hodně, ale některé bych si v životě nedovolila někomu doporučit 🙂 ale ty dobré bývají obsazené už brzo :(
Ještě někdy jezdíme i sem https://www.booking.com/hotel/cz/apartma-n-u-ka..., je to trochu mimo hlavní dění cirkusu Dolní Morava a tak to někomu nemusí vyhovovat ;)