Rudná u Prahy a okolí - tipy na aktivity s miminkem

pikl
23. dub 2017

Milé maminky, za pár týdnů se budeme stěhovat do Rudné u Prahy a o dalších pár týdnů později očekáváme narození naší dcery. Je tady někdo, kdo v Rudné nebo okolí žije? Budu ráda za všechny tipy na aktivity s mimčem, cvičení, doktora, případně kontakt na jiné mamky na mateřské🙂

vrabcak0007
14. čer 2017

Ahojm i když tam teď nebydlím, tak pár let jsem tam strávila a mám tam zbytek rodiny. Něco málo třeba doporučím. Nebo nedoporučím - místní letitou dětskou lékařku MUDr. Charvátovou - dříve byla super, ale teď si maminky hodně stěžují - je to prostě hodně stará škola a neuznává, když se chce maminka informovat i někde jinde a třeba chce jen něco konzultovat...takže hromada mých známých včetně mě hledala lékařky po okolí - my a moje sestra s dětmi dojížděli kousek do Lužin - sídliště na okraji Prahy. Vím, že je tam velice populární rodinné centrum Rudňáček - tam asi pak získáš nejvíce informací, co se kolem děje...my tam nebyli ani jednou - stěhovali jsme se a přecijen mám okolo hromadu známých. Ale tobě by to mohlo pomoct, mě zase pomohlo rodinné centrum v méstě našeho současného bydliště 😉 Pokud by tě ještě něco zajímalo, klidně se ptej tu anebo napiš zprávu 😉

kvietorka
14. čer 2017

@pikl detskou lekarku doporucuji v Jinocanech, ta v Rudne nema dobre jmeno.

pikl
autor
15. čer 2017

Jé, dekuji za tipy, už jsem nečekala, že se někdo ozve 🙂 zatím jsem přemýšlela nad doktorkou Bronskou z Řeporyjí, znáte ji? Měla celkem dobré recenze. Rudňáček jsem zahlédla a plánovala jsem zkusit těhu cvičení, tak to snad ještě stihnu 😎

kvietorka
15. čer 2017

@pikl bohuzel tu doktorku neznam. My chodime do Jinocan a fakt 100% spokojenost.