Benedikt a Senovka na podporu laktácie

vrnk_1116
18. mar 2023

ahoj baby. Brali ste Benedikt a senovku na podporu laktacie? Mne to odporúčala laktačná len neviem dokedy to len brať. Máte skúsenosť? Ďakujem

ls56
18. mar 2023

Mam skusenosť a je to blbosť. Uživala som najma počas krízy,ale tie prsia sa nakoniec naliali aj bez senovky a benediktu.

jeanne14
18. mar 2023

Užívala a už nikdy by som to znova nebrala. Smrdela som ako hnilá slama … taký strašný smradlavy pot som mala.

ivangeline
18. mar 2023

Mnohym to pomohlo. Mne nie.

bluemoon24
18. mar 2023

@jeanne14 presne!!

terry658
18. mar 2023

@vrnk_1116 nepomohlo. Ale vraj veľa babám áno. No ten smrad je neskutočný.

kukulienka999
18. mar 2023

Ja som to brala a mala som mlieka dosť. Otázne je, či za to mohli fakt tie vitamíny😊 teraz nemám kupene nič, o pár dni rodim, tak budem vedieť porovnať. Ale tiež som sa cítila alo chodiaca slama

minesasubu
18. mar 2023

Ja som nebrala (pila som vineu , čierne pivo a mliečne vyrobky )
avšak ak to berieš doporučila by som ti niečo si naštudovať ( ak máš tablety ) z čoho je ten obal nakoľko mne laktačná povedala že nie je moc dobrý , ak by som ja pila iba sušené
niekomu pomohlo niekomu nie avšak šušené je vždy lepšie 🙂

lopuch22
18. mar 2023

@vrnk_1116 mne pomohlo a veľké plus pre mňa,že oboje podporujú a upokojujú trávenie-zaroven aj bábätku.Takze je to celkom zaujímavý a málo známy fakt.Menej by sa riešili koliky atď u kojenych detičiek.

domiklik
18. mar 2023

@vrnk_1116 pomohlo, ale ja som brala 3x3 tabletky denne z každého, do 2 dní mi to pomohlo... Smrdela som ako seno