Môžem chodiť cvičiť ak kojím?

lulusy
9. mar 2011

dcerka ma 2 roky, kojim ju (3-4krat za 24hod.), doterat som sa obmedzovala a to vo všetkych smeroch. Rada by som začala už aktivnejšie žiť, napr. chodiť na zumbu, do posilovne, a pod. jednoducho zo seba vytriasť problemy, odreagovať sa, načerpať hormon šťastia. Myslite že možem už silovo cvičiť? Dcerku planujem postupne odstaviť uplne, tiež prosim o radu, ako na to, aby to nebolo problemove ani pre mna a ani pre dcerku, predovšetkym pre ňu.
Ďakujem všetkym.

vejula
9. mar 2011

ahoj. ja tiež kojim a na zumbu chodim už asi pol roka, maly pije stale rovnako, žiadne zmeny som nezaznamenala...

inffinity
9. mar 2011

@lulusy moje malá má 21 měsíců a taky ji kojím kdy si řekne. Cvičit chodím normálně neomezuju nic. Dám si i dcl červeného vína s kolou... Jediné co trochu omezuju je kapusta, moje malá ji nejí ani tak a když ji sním já at je to už velká holka vždy ji bolí bříško ☹ takže v tomto věku můj názor že už netřeba žádné extra omezování pouze alkohol.. 😉 přeju hodně štěstí při odstavování, my se budeme cicmat asi až do první třídy 😀 😀

miskap
9. mar 2011

Ja kojím už 27 mesiacov a vôbec sa neobmedzujem. Chodím cvičiť, jem všetko, občas si dám aj pohár vína. Cvičenie môže mať vplyv na chuť mliečka, ale myslím, že takému veľkému dieťatku to už nevadí. Chuť mlieka ovplyvňuje aj strava mamičky, takže nič nové, ak je trochu kyslejšie. Ak by to malej vadilo, treba sa len osprchovať a nakojiť min.hodinku po cvičení. Ale myslím, že to bude o.k. 🙂

patrix
9. mar 2011

ahoj moj maly mal teraz rok a kojim ho asi 3-4 krat. Na zumbu chodim asi dva mesiace a nevsimla som si ze by to malo na mlieko nejaky vplyv 😉 a som velmi rada ze tam chodim aspo si prevetram hlavu a hned mam viac energie na drobca 🙂

linnetka
9. mar 2011

ja som zacala chodit na zumbu, ked mala dcerka 2mesiace a kojim doteraz, takze podla mna sa vobec bat nemusis. a ako postupne odstavit? presne o to sa prave pokusam aj ja. kojim uz takmer v kuse 3 roky, len asi so 4mes prestavkou a uz z toho ja sama nemam potesenie. ale poviem ti, je to riadna fuska odnaucit dieta od prsnika. tiez na to idem postupne. cez den uz kojim max. 1x, vecer sa snazim malu uspat bez prsnika, zatial uspesne, ale v noci je to najhorsie,vtedy mala chyta hysaky, takze niekedy nevydrzim a dam jej. takto to robime uz asi mesiac.v noci jej skusam davat cajik.

miskinadamko
9. mar 2011

cvicenie ti len prospeje a nie je dovod na obavy 😉 🙂