Kojení co 5 minut - je to vývojový spurt?

monique9754
10. lis 2018

Ahoj holky, mam takovy dotaz tento tyden má malý chvilky že se dožaduje krmení co 5 minut. Nemůžu strácet mléko nebo by to mohl být růstový spurt?? V pondělí máme 2 měsíce

hezz17
10. lis 2018

Tipuju spurt. Pokud bys "ztracela" mléko, tak je častější přikládani jen ku prospěchu věci😉

monique9754
autor
10. lis 2018

Pritel prisel s tim ze ho mam zkusit dokrmit UM ze mu to treba nestaci. Tak sem se lekla zda nemuzu o nej prijit. Ale zas doktorka rika ze pribyra za dva

hezz17
10. lis 2018

@monique9754 to by byl rozhodně začátek konce.

monique9754
autor
10. lis 2018

@hezz17 takze s tim nemam ani zacinat

karolly
10. lis 2018

S UM určitě nezačínej. Pokud chceš mít jistotu, že miminko přibývá, dojdi si k pediatrovi na kontrolní převážení. Určitě Tě nevyhodí!

monique9754
autor
10. lis 2018

@karolly Doktorka mi pokazdy rika ze pribyva za dva. Jen tenhle tyden se dozaduje prsa casteji nez obvykle. A jen mi v hlave beha myslenka ze se to mliko snad ani nestaci vytvorit za tu chvilicku

jenny91
10. lis 2018

@monique9754 Možná chce jen kontakt, nemusí být přímo hladový. Já občas kojila třeba hodinu a půl v kuse, prostě se tím chtěl uklidňovat.

hezz17
10. lis 2018

@monique9754 to už se tvoří pri samotném sani. Nech prcka kojit se jak chce. Kojení není jen o jídle.

monique9754
autor
10. lis 2018

@jenny91 to mi rikala uz i doktorka ze nemusi mit hlad ale ze chce citit jen kontakt tak jsem si ho vzala k sobe a byl klid. A tenhle tyden nejak zacal znovu

monique9754
autor
10. lis 2018

@hezz17 kdyz si rekne tak kojim. Ted ho mam pres hodinu u prsa. Usne u toho a kdyz ho polozim tak je hned vzhuru a uz zas hleda kde se prisat

no_title
10. lis 2018

@monique9754 to je v tom věku úplně normální, neboj, až se začne otáčet na bříško, tak objeví svět hraní si a už ho to prso nebude zajímat tak moc, jako teď 🙂 Můžeš zkusit nošení v šátku / nosítku. Dá se v něm dobře kojit a můžeš při tom i něco dělat 🙂

jenny91
11. lis 2018

@monique9754 Já třeba s ním spím skoro odmala ale málokdy mu stačím "jen" já, potřebuje u toho cucat.

barussska1
11. lis 2018

@monique9754 Ahoj, u nás probíhalo v šesti týdnech to stejný. Vím že ten tlak okolí na to že máš slabý mlíko nebo že o něho přicházíš je velkej. Ale pokud neplače hlady (to bys poznala) tak jen koj na požádání, mlíčka máš určitě dost . Já teda nejsem zastáncem toho mít dítě na prsu pořád, ale když chce tak co naděláš. Jinak u nás ještě pomáhá, když už vím že je nakojenej a jen si chce cucat když ho veme manžel. Ode mě chce vždycky pít, ale u něj se uklidní jen pochováním a pomazlením.

monique9754
autor
11. lis 2018

@barussska1 tak to malému se asi moc u tatínka nelíbí 😁 kdyz ho ma u sebe tak musim byt na blizku jak odejdu tak malej se zacne vstekat

hezz17
11. lis 2018

@barussska1 přesně, tlak okolí je silenej. Dcera měla ve 4m 8kilo a stejně jsem poslouchala reci o slabém mléku.