Kojici kloboučky a rychlejší kojení?

ondruchovat
24. čer 2019

Dobre odpoledne maminky , prosím vás , je možné ze když jsem dneska nakojila malou přes kloboucek ze toho vypila víc když ji to sedlo ten kloboucek ???

dat
24. čer 2019

Moje holcicka - 11 dni pije take h kloboucku a jde ji to lepe.. 🙂

kuttu
24. čer 2019

@ondruchovat Já kojím s kloboučky už 10 měsíců a sice mě někdy pěkně stvou,ale malá to bez nich neumí,občas se prisaje bez,ale prso v puse neudrží....

ondruchovat
autor
24. čer 2019

@kuttu
@dat
Děvčata a jak daleko má být ta bradavka v tom kloboucku??

kuttu
24. čer 2019

@ondruchovat Jak jako daleko???Mimco jak nasaje tu bradavku tak se nacucne do toho kloboucku,a celý ten klouboucek se vyplni....Já mám velikost M,zkoušela jsem S a ty byly moc malé.Takhle malé mimco jsem kojila cca 3/4 hodiny,teď už cca 3 - 5 minut...

ondruchovat
autor
24. čer 2019

@kuttu já když si ji nasadim tak ta bradavka je cca v půlce .. dali mi to v nemocnici

gruyerre
24. čer 2019

@ondruchovat to je normalni, kdyz ho tam přiložíš, ze neni bradavka až ve špičce kloboucku, málokdo má tak dlouhý bradavky 😃. Ale jak to mimčo saje, tak jí vcucne až do špičky.

ondruchovat
autor
24. čer 2019

@gruyerre ok 😂😂😂děkuji , já jen ať to nemám velké 😂

dat
25. čer 2019

Kdyz uz jsme u tech klobrcu. Nevim jakou mame velikost ale jsou male.. Mam je casem vymenit za vetsi?

gruyerre
25. čer 2019

@dat jestli jsou ti malé, tak určitě, jinak se ti zničí bradavka. Navíc tě to asi bolí, ne? Nebo tím, že jsou malé myslíš, že je to malá velikost, ale tobě jsou dobře? To by pak nebyl důvod měnit je.

dat
25. čer 2019

@gruyerre ne ne myslim jako ze ted mam malou velikost a vyhovuji, mala ma malickou pusinu a myslim, ze je spokojena.. Ale casem az vyroste zda spolu s tim mam menit i velikost 🙂

gruyerre
25. čer 2019

@dat to nemusíš, miminko bude zvyklé na ty malé kloboučky. Kdo kojí bez kloboučku, tomu se taky bradavka s věkem miminka nezvětšuje 🙂

gruyerre
25. čer 2019

@dat navíc možná za pár týdnů zjistíš, že už ty kloboučky vůbec nepotřebujete

ondruchovat
autor
26. čer 2019

Děvčata , je možné ze se mi po nasazení kloboucku ucpal mlekovod ????

dat
26. čer 2019

@gruyerre to je v planu 🙂 dekuji za rady