Lék na podporu laktace

blessi
11. bře 2018

Chtěla bych poprosit o radu, jestli má někdo zkušenost s lékem na podporu laktace? Četla jsem o Motiliu, ale nedá se nikde sehnat. Nevite někdo, jestli se dá sehnat nebo existuje nějaký podobný lek? Případně má někdo zkušenost s homeopatiky? Navisily vám opravdu laktaci? Dekuji.

gabrolo
11. bře 2018

Kamarádka brala homeopatika na podporu laktace, prodejné normálně v lékárně, CH 15 a byla spokojená, mléko se jí rozjelo a malá měla co papat 🙂.

eviicka
11. bře 2018

Taky jsem brala normálně homeopatika z lékárny, nevím jestli to bylo tím, nebo něčím jiným, ale 10 dní po porodu, kdy byl malý z 90% na Nutrilonu jsem rozkojila a kojím do dneška (1,5 roku).

ewinka64
11. bře 2018

Ricinus communis 5ch

evaaskalova
11. bře 2018

Tez jsem brala ta homeopatika a za 2dny bylo mlicka pro tri :D

kubikubi
Autor odpověď smazal
Zobraz
kubikubi
11. bře 2018

Mě homeopatika nepomohla. Též by mě zajímalo to motilium.

petra357
11. bře 2018

Za mě taky homeopatika Ricinus communis 5 CH (stačí jedna kulička před kojením) a pak klasika kojící čaj, caro, melta, ...

martulka6188
11. bře 2018

Homeopatika mi nepomohla, zabraly na me bylinky - piskavice recke seno a benedikt lekarsky, nejucinnejsi jsou spolu v kombinaci.

luj89
11. bře 2018

anoj, tyhle leky, jejichz vedlejsi efekt byl navyseni laktace jsou na predpis prave proto, aby ho maminky nepouzivaly kvuli mleku. Tohle vsechno jsou jen berlicky, nejdulezitejsi je kontakt s mimcem kuze na kuzi a mit dobrou techniku prisati a kojeni. Homeo jen po porade s homeopatem a max tyden, at si nezadelate na problem. Me tedy nepomohly. Kojo caje, caro atd. snad uz vubec nemaji valny bliv, jsou slaboucke. Kdyz uz, tak benedikt a piskavice, ty mi moc pomohly 😉. Ale zaklad je pozvat si LP z Mamily!

pajita
11. bře 2018

Vim je to des, ale nez koupis homeopatika, zajdi si k homeopatovi, muzou ti ty homeopatika dost ublizit po psychicke strance, mam vlastni zkusenost... Pozvi si LP a nemusi byt jen z Mamily 🙂

absintka19
11. bře 2018

@petra357 u me homeo nezabralo. Homeo po tom co jsem nastudovala neverim.

ivankapri
11. bře 2018

ricinus, lac caninum... homeo léků může být více na výběr

klaraslavickova
11. bře 2018

Ricinus communis 5ch
Pomohl par dni prsa zad nalita jako blázen potom to postupně odeznelo

lovely_creature
12. bře 2018

Obsahem to má nejvyšší koncentrací bylinek, není na předpis a do pár dnů nevíš kam s mlíkem

dzejn002
12. bře 2018

Nám pomohl More Milk Plus od Motherlove. Skvělý přípravek. Ještě mají také koncentrovaný přípravek s benediktem lékařským a pískavicí řecké seno. Pokud je člověk vhodně nakombinuje, tak mohou opravdu pomoct - jsem toho důkazem. Žádné vedlejší účinky jsem nepozorovala. Jsou to čisté přírodní přípravky. Velmi jsem si je oblíbila a mám v záloze před druhým porodem. A jinak z nuly jsem se rozkojila na 100% během 14 dní a vydržela 21 měsíců. ;)

dzejn002
12. bře 2018

Ještě musím dodat, že mimo kapsle jsem používala také nemocniční odsávačku od Medely. Ta stimulace je také důležitá. ;)

nojgecka
12. kvě 2018

Já si kupuju Ricinus communis 5CH, jim to cca 3-4x denně.. vždycky když cítím že se mi tvoří míň mlíka, tak to beru a hezky se mě zas rozjede.

loleckova
16. kvě 2018

@evaaskalova za jak dlouho ti ten Ricinus zabral? diky

evaaskalova
16. kvě 2018

@loleckova 2.den uz byla poznat velka zmena 🙂