Odsávačka mléka pro malé bradavky. Máte zkušenost?

aassjj
20. lis 2021

Ahoj,

premyslim, jakou odsavacku mleka si poridit a zatim me zaujala elektricka Phillips Avent a Medela Swing Flex. Kvuli nizsi hlucnosti se zatim priklanim k Aventu, ale mam trosku obavu z toho, ze ma univerzalni velikost silikonove vlozky pro vsechny bradavky, ktera by se mela umet prizpusobit 99,98 % bradavek, ale ja mam skutecne hodne malinkate bradavky. Medela ma zase moznost koupit ruzne velikosti nastavcu na bradavky, ale to zase nedokazu odhadnout, jestli mi vubec nektera z nich sedne, a jestli by nakonec nebyl lepsi ten Avent, ktery se prizpusobuje. Nemate nahodou prosim s timto zkusenost?

Predem moc dekuji 🙂

lida9
20. lis 2021

za me je nejlepsi vyzkouset v porodnici (nebo jinde ) a podle toho se rozhodnout... nepises v jake jsi fazi, ale predem bych nic nekupovala, ono treba nebudes vubes potrebovat..

limali
20. lis 2021

@aassjj mám doma elektronickú od Avent a podobný "problém" ako ty. Odsávala krásne, bez problémov. Na Medelu som tiež počula samú chválu, tak myslím, že neurobíš krok vedľa ak vyberieš jedno z toho 🙂

ruzova_pastelka
20. lis 2021

Mám velmi malé bradavky, ale musím říct, že je to naštěstí úplně jedno. U odsávačky i u kojení. U odsávačky mohou být problém velké bradavky (kdyby se do ní nevešly), ale malé ne, odsává podtlak, takže je to jedno 🙂

antonin000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krisstina93
20. lis 2021

Taky mám menší bradavky a odsávačka od aventu byla v pohodě. Male nevadí, problém můžou být velké.

jjasmina
20. lis 2021

@aassjj předem nic nekupuj, já ji měla celou dobu v supliku a ani jsem nepouzila, stejně jako lahve, dudliky apod

aassjj
autor
28. lis 2021

Moc dekuji vsem za cenne rady 😊