Jak zabavit prcka?

ela_ellie
7. led 2021

Holky, jsem na zacatku tehu a uz zacinaji silene nevolnosti.. s malou jsem ipravdu zvracela do 7. Mesice a nebyla jsem schopna udelat ani krok, strasne jsem zhubla a uz me chteli nechat v nemocnici :( Bojim se, abych to nemela zase tak silene:( jak zabavit malou 18m cacorku, kdyz to na me prijde? :( mala je strasne hodna, vydrzi si hrat i sama nejakou chvilku, ale samozrejme si chce hrat i se mnou, ale ja jsem rada, ze jsem rada :( pritel pomaha, kdyz dojde z prace, ale co tech x hodin :( hlidani jinak nemame.. pritel uz je na tel., kdyby bylo nejhur, tak dojede hned domu:(

veruuu_kubesovic
7. led 2021

@ela_ellie co třeba jí pustit nějaké pohádky? jako já vím, zábava nic moc, nebo pokud jí někdo z rodiny umí vzít ven? já teda zvracela jen celý první trimestr, to bylo peklo, takže chápu co prožíváš...

ela_ellie
autor
7. led 2021

@veruuu_kubesovic hlidani neni zadne :( pohadky a pisnicky poustim, ale pripadam si hrozne ji takhle odbyt :( doufam, ze to nebude trvat dlouho:( ale s malou jsem opravdu jen lezela a pritel me musel prenaset, strasne mi lital tlak a vsechno..i na wc jsem musela jit s prestavkama a sedat si.. hrozny to bylo... doufam, ze ted to bude lepsi :(

veruuu_kubesovic
7. led 2021

@ela_ellie jej tak to sis fakt "užila" těhotenství ☹ mě ještě napadá, ale nevím jak to je vzhledem k věku malé, jestli nejde nějak udělat ošetřovačka na tebe, že se nedokážeš postarat...
a ještě třeba nemáš nějakou kamarádku? že by vypomohla?

ela_ellie
autor
7. led 2021

@veruuu_kubesovic kdyby bylo nejhur, tak pritel by asi mozna zkusil homeoffice, zatim mi je jen nevolno a na zvraceni, ale jinak jeste zvladnu cist knizku, nebo hrat si trosku.. vcera mi teda bylo hur, ale dnes lepsi. Spis se bojim, kdyby se to priostrilo :( at neni se mnou jen u pohadek :( kamaradky bud maji prcky a nebo jsou daleko :/

amazonkajanik
7. led 2021

@ela_ellie taky bych zkusila nějaké pohádky,plus novou interaktivní hračku. U nás frčí Vseteckovi,zároveň si maluje,hraje na piano,demoluje masinku a já do toho vařím. Max si řekne o pití,nebo něco na zub. Kluk je stejně starý ...

ela_ellie
autor
7. led 2021

@amazonkajanik pustila jsem ted vseteckovi a vypada to na uspech 🙂 nechate treba 20 minut koukat? Mala si taky rada maluje, takze se to snazim vsemozne kombinovat, dekuji 🌸

amazonkajanik
7. led 2021

@ela_ellie jo,jemu se to líbí a hlavně u toho přímo nesedí,ale zároveň si hraje. Jen pár scén,kdy třeba tancuji,tak tančí taky a nebo se směje,když jim někdo boucha na loď a oni sebou placnou o zem . Navíc jeden díl trvá cca 10min

codal
7. led 2021

@ela_ellie 20 minut jí určitě neublíží a ty si odpočineš.. taky doporučuju velký papír a pastelky (mně taky bylo hodně zle, straší bylo stejné jako té tvojí a tak jsem polehavala na gauči, malovala malé obrázky na požádání, to se docela dalo) a já doporučuju Megablocks (to je stavebnice), hrozně dobře se z ní staví i těmhle malým dětem, my pořád stavíme věže a dvouletá u toho vydrží už někde od roka a půl úplně krásně. A nebo jsme si vlezly do postele a prohlížely knížky.

codal
7. led 2021

A ještě teda modelína, měli jsme Play Doh, malá si do ní zapichovala párátka klidně i půl hodiny a byla spokojená 🤣

fandysek_1
7. led 2021

@ela_ellie možná zkusit i Albi tužku, magnetickou kreslící tabulku. Já byla taky utahaná jednu dobu a do toho nevolnosti a byla jsem ráda, že žiju. Ještě může přítel zkusit HO třeba pondělí a pátek, ať na to nejsi celý týden sama.

ela_ellie
autor
7. led 2021

@codal 😂 mrknu se po ni 🙂

ela_ellie
autor
7. led 2021

@fandysek_1 on prave nastoupil ted na nove misto, tak je to blby.. HO by musel byt vylozene ma vyzadani, ale hlavne kontroluje i kluky a vyrobu, takze tam byt musi :/ ale kdyby bylo nejhur a nedalo se jinak, tak budeme muset toto zvazit :/